کولرگازی 24000

کولر گازی ۲۴۰۰۰

کولر گازی به نوبت خود به سه دسته تقسیم می شوند:

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور روتاری

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور اسکرول

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور پیستونی

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور روتاری

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری که یکی از پرفروش ترین کولر گازی های موجود در بازار بانه است با عملکرد سرمایش و گرمایش می تواند فضایی به اندازه 70 متر را خنک ...

کولر گازی ۲۴۰۰۰

کولر گازی به نوبت خود به سه دسته تقسیم می شوند:

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور روتاری

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور اسکرول

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور پیستونی

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور روتاری

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری که یکی از پرفروش ترین کولر گازی های موجود در بازار بانه است با عملکرد سرمایش و گرمایش می تواند فضایی به اندازه 70 متر را خنک و یا در زمستان گرم کند، این کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور روتاری برای شرایط آب و هوایی معتدل مورد استفاده قرار می گیرد که کمپرسور روتاری به نوبت خود به چند دسته تقسیم می شوند.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری اینورتر معمولی 

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری اینورتر وی 

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری با برد دی سی اینورتر

مصرف برق کولر گازی ۲۴۰۰۰ اینورتر معمولی تقریبا 9 آمپر بوده با گرید انرژی B و از لحاظ قیمت نسبت به کولر های گازی ۲۴۰۰۰ دیگر قیمتی پایین تری دارد.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ اینورتر وی برق مصرفی آن به 8 آمپر کاهش پیدا کرده است و دارای رده انرژی A و 60 درصد کاهش مصرف برق را داشته است که باز به نوبت خود در بازار بانه در فروش رقابت کرده است.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با برد دی سی اینورتر که جدید ترین و پر فروش ترین کولر گازی موجود در بازار بانه می باشد با 73 درصد صرفه جویی در مصرف برق خود را به جایگاه اول رسانده است، برق مصرفی این کولر گازی در استارت اولیه 7/5 آمپر بوده و در حال کار به 7 و زیر 7 آمپر می آید، و شما مشتریان گرامی با خرید این کولر گازی دیگر نباید نگران قبض های برق خود باشد.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور اسکرول 

کمپرسور اسکرال دارای دو صفحه مارپیچ است که یکی از آنها ثابت و دیگری متحرک است زمانی که گاز از دریچه ورودی به داخل محفظه میرود صفحه مارپیچ متحرک با چرخش ۳۶۰ درجه گاز را فشرده میکند کمپرسور اسکرال نسبت به تمام کمپرسور ها از بازده و عملکرد بهتری برخوردار است و بیشترین بازده را میان کمپرسور های اسپیلت دارد و قیمت آنها کمی بالاتر است. از اسکرال برای چیلرها و دستگاه های تهویه مطبوع مرکزی نیز استفاده میشود. این نوع کمپرسور برای مناطق حاره ای و بسیار گرم مناسب است و مساحتی به اندازه 70 متر را خنک می کند.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور پیستونی 

این مدل کولر گازی ۲۴۰۰۰ اکثرا فقط حالت سرمایش را دارا می باشند و فقط برای مناطق شمال و جنوب کشور بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل تعرفه برق که در این مناطق وجود دارد. موتور پیستونی در کولر گازی ۲۴۰۰۰ مصرف برق آن به 12 تا 14 آمپر می رسد و به مناطق معتدل کشور اصلا توصیه نمی شود پس حتما در موقع خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته تا کولر گازی را بسته به شرایط آب و هوایی و مساحت مورد نظر خود انتخاب کنید.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ در تمامی برند های مطرح بازار گنجانده شده است که کولر گازی اجنرال ۲۴۰۰۰ و کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ یکی از این برند ها هستن، برند های دیگری مانند،کولر گازی بوش ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی جنرال ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی وستینگ هاوس ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی پاناسونیک ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی گری ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی هیتاچی ۲۴۰۰۰ در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی مناسب وجود دارد.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ مدل 2018

جدیدا کولر گازی ۲۴۰۰۰ با برد اینورتر و مصرف برق A+++ و گاز R410a مدل 2018 وارد بازار بانه ده است پس اگر قصد خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ از بانه را دارید همین الان تماس گرفته و کولر گازی خود را سفارش دهید.

قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه

کولر گازی ۲۴۰۰۰ اجنرال : ۳,۰۳۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰  ال جی : ۲,۹۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ بوش : ۲,۹۰۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ : ۲,۲۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ جنرال :۲,۱۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ گری : ۲,۱۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ پاناسونیک : ۲,۱۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ وستینگ هاوس : ۲,۱۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ هیتاچی : ۲,۱۷۰,۰۰۰

خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه

کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی مناسب عرضه می گردد که کولر گازی های موجود در وب سایت تک فروش دارای گارانتی 5 ساله ، 18 ماه خدمات ، و نصب رایگان می باشد. و این امکان را به شما می دهد که بعد از 7 روز مشکلی یا نارضایتی از سوی مشتری رخ داده ما حق برگشت کولر گازی را به مشتری میدیم پس اگر قصد خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه را دارید به ما اطمینان کرده و کولر گازی خود را سفارش دهید.

                                 تلفن های تماس جهت خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه

                                                                                                                                       09189744919

                                                                                                                                       09368713408

                                                                                                                                       08734232044

                                                                                                                                       با مدیریت صالح زاده

بیشتر

کولرگازی 24000 

5 محصول وجود دارد.

کولر گازی 24000 اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS24LFCA کولر گازی 24000 اجنرال  کم مصرف A+++ مدل ASGS24LFCA یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد. این کولر گازی 24000 اجنرال دارای فیلتر تصفیه هوا،تایمر خواب،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... می باشد در هنگام خرید کولر گازی 24000 اجنرال به این نکات توجه فرمایید و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان...

3,030,000 تومان 3,250,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 ال جی اینورتر و کم مصرف A+++قیمت کولر گازی 24000 ال جی کم مصرف A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی ال جی بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ال جی که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی می باشد را سفارش دهید.

2,970,000 تومان 3,190,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 بوش اینورتر و کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش 24000 دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 24000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 24000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,900,000 تومان 3,150,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 گری اینورتر کم مصرف A++ بانه قیمت کولر گازی 24000 گری در فروشگاه اینترنتی تک فروش کاملا به روز بوده و شما مشتریان می توانید جهت خرید کولر گازی گری 24000 اینورتر در بانه با کارشناسان فروش تک فروش تماس گرفته و کولر گازی گری را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

2,170,000 تومان 2,350,000 تومان
مشاهده سریع

جدیدترین کولر گازی 2018 دی سی اینورتر ۲۴۰۰۰ اجنرال مدل asgs۲۴lfca کولر گازی 24000 اجنرال مدل asgs۲۴lfca با برد دی سی اینورتر یکی از جدیدترین کولر گازی های موجد در بازار بانه با مصرف انرژی a+++ با قیمتی مناسب عرضه می گردد. کولر گازی 2018 اجنرال در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی ارزان و 5 سال گارانتی و نصب رایگان به فروش می رسد.

3,180,000 تومان 3,320,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

بالا