خرید کولر گازی 

کولر گازی دیواری که اکثرا بیشتر مورد بحث قرار گرفته است و با توجه به کولر گازی پرتابل و کولر گازی ایستاده خواهان بیشتری دارند و در برند هایی همچون کولر گازی ال جی و کولر گازی اجنرال که نسبت به کولر گازی سامسونگ،کولر گازی جنرال،کولر گازی گری،کولر گازی بوش،کولر گازی هیتاچی،کولر گازی پاناسونیک و کولر گازی وستینگ هاوس شناخته شده تر...

خرید کولر گازی 

کولر گازی دیواری که اکثرا بیشتر مورد بحث قرار گرفته است و با توجه به کولر گازی پرتابل و کولر گازی ایستاده خواهان بیشتری دارند و در برند هایی همچون کولر گازی ال جی و کولر گازی اجنرال که نسبت به کولر گازی سامسونگ،کولر گازی جنرال،کولر گازی گری،کولر گازی بوش،کولر گازی هیتاچی،کولر گازی پاناسونیک و کولر گازی وستینگ هاوس شناخته شده تر هستند، این مدل کولر گازی در توان های 9000 برای اتاق های کوچک تا 12 متر را خنک می کند و کولر گازی 12000 می تواند اتاق هایی را تا اندازه 18 متر به راحتی خنک کند و میزان سرما دهی و گرما دهی فوق العاده ای داشته باشد،کولر گازی 18000 به نوبت خود می تواند دمای اتاقی را تا 30 متر را خنک و در حالت گرمایش گرم نگه دارد،کولر گازی 24000 هم که نسبت به دیگر توان ها از فروش بالاتری برخوردار است می تواند برای هال شما مناسب باشد که می تواند یک هال و یا پذیرایی را به مساحت 70 متر خنک کند پس اگر یک پذیرایی بزرگ دارید می توانید از کولر گازی 24000 استفاده کنید،کولر گازی 30000 هم برای متراژ های بزرگتری قابل استفاده قرار می گیرد و می توان مساحتی به بزرگی 90 متر را به راحتی خنک کند،حال نوبت به کولر گازی 36000 که هم در کولر های گازی دیواری و هم در کولر گازی های ایستاده از این توان استفاده شده می تواند مساحت 110 تا 120 متر را خنک کند،کولر گازی با توان 48000 که از نوع کولر گازی ایستاده می باشد و برای سالن ها و یا محیط های بزرگتری قابل استفاده قرار می گیرد می تواند تا 140 متر را خنک نگه دارد و اخرین توان کولر گازی 60000 می باشد که می تواند مساحتی به اندازه 160 تا 170 متر را خنک نگه دارد.حال اگر قصد خرید کولر گازی بانه را دارید بهتر است توان کولر گازی و مساحت دقیق فضای مورد نظر را در نظر بگیرید بطوری که هوای خنک و دلپذیری را تجربه کنید و می توانید با کارشناسان فروش کولر گازی بانه در فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و با قیمتی ارزان کولر گازی خود را سفارش دهید.

کولر گازی ها اکثرا در کمپرسور کولر گازی پیستونی که برای مناطق گرمسیری و نا معتدل اب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرد تا به موتور فشاری زیادی وارد نشود تا در سخت ترین شرایط ممکن بتواند هوای خنکی را ارایه دهد،موتور در کولر گازی اسکرول که معمولاً در ظرفیت های بالا مورد استفاده قرار می گیرند مکانیزم داخلی این کمپرسور ها از دو قطعه حلزونی شکل تشکیل شده که یکی ثابت و دیگری متحرک می باشد که حرکت حلزون متحرک باعث فشرده شدن گاز بین این دو شده و فشار لازم را در خروجی ایجاد می نماید. کولر گازی روتاری  در این نوع کمپرسور ها با گردش 360 درجه ای تیغه ها عمل مکش و کمپرس ماده مبرد انجام می گیرد، بدین ترتیب که وقتی گاز از دریچه ورودی وارد کمپرسور می شود ، در اثر چرخش تیغه ها و برخورد پره ها با گاز آن را با فشار به سوی لوله های خروجی هدایت می کند.

بیشتر

کولر گازی بر اساس توان 

19 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

کولرگازی 9000

کولرگازی 9000

کولرگازی 12000

کولر گازی 12000

کولر گازی با توان 12000 که در کولر گازی دیواری مورد استفاده قرار گرفته است می تواند دمای یک اتاق 15 متری را به دمای دلخواه برساند پس اگر یک اتاق 15 متری و قصد خرید کولر گازی 12000 از بانه را دارید می توانید با قسمت فروش کولر گازی تماس گرفته و کولر گازی را به صورت آنلاین سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.

کولر گازی 12000 در تمامی برند های مطرح بازار گنجانده شده است که کولر گازی اجنرال 12000 و کولر گازی ال جی 12000 یکی از این برند ها هستن، برند های دیگری مانند،کولر گازی بوش 12000،کولر گازی سامسونگ 12000،کولر گازی جنرال 12000،کولر گازی هیتاچی 12000،کولر گازی پاناسونیک 12000،کولر گازی گری 12000،کولر گازی وستینگ هاوس 12000 در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی مناسب وجود دارد.

جدیدا کولر گازی 12000 با برد اینورتر و مصرف برق A+++ و گاز R410a مدل 2018 وارد بازار بانه ده است پس اگر قصد خرید کولر گازی 12000 از بانه را دارید همین الان تماس گرفته و کولر گازی خود را سفارش دهید.

کولرگازی 18000

کولر گازی ۱۸۰۰۰

کولر گازی با توان ۱۸۰۰۰ که در کولر گازی دیواری مورد استفاده قرار گرفته است می تواند دمای یک اتاق 25 متری را به دمای دلخواه برساند پس اگر یک اتاق 15 متری و قصد خرید کولر گازی ۱۸۰۰۰ بانه را دارید می توانید با قسمت فروش کولر گازی تماس گرفته و کولر گازی را به صورت آنلاین سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.

کولر گازی ۱۸۰۰۰ در تمامی برند های مطرح بازار گنجانده شده است که کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ و کولر گازی ال جی ۱۸۰۰۰ یکی از این برند ها هستن، برند های دیگری مانند،کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ ، کولر گازی سامسونگ ۱۸۰۰۰ ، کولر گازی جنرال ۱۸۰۰۰ ، کولر گازی وستینگ هاوس ۱۸۰۰۰ ، کولر گازی پاناسونیک ۱۸۰۰۰ ، کولر گازی گری ۱۸۰۰۰ ، کولر گازی هیتاچی ۱۸۰۰۰ در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی مناسب وجود دارد.

کولر گازی ۱۸۰۰۰ مدل 2018

جدیدا کولر گازی ۱۸۰۰۰ با برد اینورتر و مصرف برق A+++ و گاز R410a مدل 2018 وارد بازار بانه ده است پس اگر قصد خرید کولر گازی ۱۸۰۰۰ از بانه را دارید همین الان تماس گرفته و کولر گازی خود را سفارش دهید.

قیمت کولر گازی ۱۸۰۰۰ بانه

کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال : 2/250/000

کولر گازی ۱۸۰۰۰  ال جی : 2/150/000

کولر گازی ۱۸۰۰۰ بوش : 1/950/000

کولر گازی ۱۸۰۰۰ سامسونگ : 1/870/000

کولر گازی ۱۸۰۰۰ جنرال : 1/850/000

کولر گازی ۱۸۰۰۰ گری : 1/850/000

کولر گازی ۱۸۰۰۰ پاناسونیک : 1/850/000

کولر گازی ۱۸۰۰۰ وستینگ هاوس : 1/850/000

کولر گازی ۱۸۰۰۰ هیتاچی : 1/850/000

خرید کولر گازی ۱۸۰۰۰ بانه

کولر گازی ۱۸۰۰۰ بانه در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی مناسب عرضه می گردد که کولر گازی های موجود در وب سایت تک فروش دارای گارانتی 5 ساله ، 18 ماه خدمات ، و نصب رایگان می باشد. و این امکان را به شما می دهد که بعد از 7 روز مشکلی یا نارضایتی از سوی مشتری رخ داده ما حق برگشت کولر گازی را به مشتری میدیم پس اگر قصد خرید کولر گازی 18000 بانه را دارید به ما اطمینان کرده و کولر گازی خود را سفارش دهید.

                                 تلفن های تماس جهت خرید کولر گازی ۱۸۰۰۰ بانه

                                                                                                                                       09189744919

                                                                                                                                       09368713408

                                                                                                                                       08734232044

                                                                                                                                       با مدیریت صالح زاده

کولرگازی 24000

کولر گازی ۲۴۰۰۰

کولر گازی به نوبت خود به سه دسته تقسیم می شوند:

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور روتاری

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور اسکرول

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور پیستونی

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور روتاری

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری که یکی از پرفروش ترین کولر گازی های موجود در بازار بانه است با عملکرد سرمایش و گرمایش می تواند فضایی به اندازه 70 متر را خنک و یا در زمستان گرم کند، این کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور روتاری برای شرایط آب و هوایی معتدل مورد استفاده قرار می گیرد که کمپرسور روتاری به نوبت خود به چند دسته تقسیم می شوند.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری اینورتر معمولی 

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری اینورتر وی 

کولر گازی ۲۴۰۰۰ روتاری با برد دی سی اینورتر

مصرف برق کولر گازی ۲۴۰۰۰ اینورتر معمولی تقریبا 9 آمپر بوده با گرید انرژی B و از لحاظ قیمت نسبت به کولر های گازی ۲۴۰۰۰ دیگر قیمتی پایین تری دارد.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ اینورتر وی برق مصرفی آن به 8 آمپر کاهش پیدا کرده است و دارای رده انرژی A و 60 درصد کاهش مصرف برق را داشته است که باز به نوبت خود در بازار بانه در فروش رقابت کرده است.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با برد دی سی اینورتر که جدید ترین و پر فروش ترین کولر گازی موجود در بازار بانه می باشد با 73 درصد صرفه جویی در مصرف برق خود را به جایگاه اول رسانده است، برق مصرفی این کولر گازی در استارت اولیه 7/5 آمپر بوده و در حال کار به 7 و زیر 7 آمپر می آید، و شما مشتریان گرامی با خرید این کولر گازی دیگر نباید نگران قبض های برق خود باشد.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور اسکرول 

کمپرسور اسکرال دارای دو صفحه مارپیچ است که یکی از آنها ثابت و دیگری متحرک است زمانی که گاز از دریچه ورودی به داخل محفظه میرود صفحه مارپیچ متحرک با چرخش ۳۶۰ درجه گاز را فشرده میکند کمپرسور اسکرال نسبت به تمام کمپرسور ها از بازده و عملکرد بهتری برخوردار است و بیشترین بازده را میان کمپرسور های اسپیلت دارد و قیمت آنها کمی بالاتر است. از اسکرال برای چیلرها و دستگاه های تهویه مطبوع مرکزی نیز استفاده میشود. این نوع کمپرسور برای مناطق حاره ای و بسیار گرم مناسب است و مساحتی به اندازه 70 متر را خنک می کند.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ با موتور پیستونی 

این مدل کولر گازی ۲۴۰۰۰ اکثرا فقط حالت سرمایش را دارا می باشند و فقط برای مناطق شمال و جنوب کشور بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل تعرفه برق که در این مناطق وجود دارد. موتور پیستونی در کولر گازی ۲۴۰۰۰ مصرف برق آن به 12 تا 14 آمپر می رسد و به مناطق معتدل کشور اصلا توصیه نمی شود پس حتما در موقع خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته تا کولر گازی را بسته به شرایط آب و هوایی و مساحت مورد نظر خود انتخاب کنید.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ در تمامی برند های مطرح بازار گنجانده شده است که کولر گازی اجنرال ۲۴۰۰۰ و کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ یکی از این برند ها هستن، برند های دیگری مانند،کولر گازی بوش ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی جنرال ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی وستینگ هاوس ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی پاناسونیک ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی گری ۲۴۰۰۰ ، کولر گازی هیتاچی ۲۴۰۰۰ در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی مناسب وجود دارد.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ مدل 2018

جدیدا کولر گازی ۲۴۰۰۰ با برد اینورتر و مصرف برق A+++ و گاز R410a مدل 2018 وارد بازار بانه ده است پس اگر قصد خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ از بانه را دارید همین الان تماس گرفته و کولر گازی خود را سفارش دهید.

قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه

کولر گازی ۲۴۰۰۰ اجنرال : ۳,۰۳۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰  ال جی : ۲,۹۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ بوش : ۲,۹۰۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ : ۲,۲۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ جنرال :۲,۱۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ گری : ۲,۱۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ پاناسونیک : ۲,۱۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ وستینگ هاوس : ۲,۱۷۰,۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ هیتاچی : ۲,۱۷۰,۰۰۰

خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه

کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی مناسب عرضه می گردد که کولر گازی های موجود در وب سایت تک فروش دارای گارانتی 5 ساله ، 18 ماه خدمات ، و نصب رایگان می باشد. و این امکان را به شما می دهد که بعد از 7 روز مشکلی یا نارضایتی از سوی مشتری رخ داده ما حق برگشت کولر گازی را به مشتری میدیم پس اگر قصد خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه را دارید به ما اطمینان کرده و کولر گازی خود را سفارش دهید.

                                 تلفن های تماس جهت خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ بانه

                                                                                                                                       09189744919

                                                                                                                                       09368713408

                                                                                                                                       08734232044

                                                                                                                                       با مدیریت صالح زاده

کولرگازی 30000

انواع کولر گازی 30000

کولرگازی 36000

انواع کولر گازی 36000

کولرگازی 48000

انواع برند های کولر گازی 48000

کولرگازی 60000

انواع کولر گازی های 60000

کولر گازی 12 هزار اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS12LFCA اینورتر کولر گازی 12 هزار اجنرال کم مصرف با گرید A+++ یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد. این کولر گازی 12000 اجنرال دارای فیلتر تصفیه هوا،تایمر خواب،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... می باشد در هنگام خرید کولر گازی 12000 اجنرال به این نکات توجه فرمایید و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان...

1,350,000 تومان 1,620,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 18000 اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS12LFCA کولر گازی 18000 اجنرال مدل ASGS18LFCA یکی از کم مصرف ترین کولر گازی های موجود در بانه با گرید A+++ می باشد که دارای برد دی سی اینورتر و گاز مبرد R410a در این کولر گازی جدید اجنرال به کار رفته است و شما می توانید جهت خرید کولر گازی 18000 اجنرال کم مصرف با فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و با قیمتی...

2,090,000 تومان 2,280,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS24LFCA کولر گازی 24000 اجنرال  کم مصرف A+++ مدل ASGS24LFCA یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد. این کولر گازی 24000 اجنرال دارای فیلتر تصفیه هوا،تایمر خواب،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... می باشد در هنگام خرید کولر گازی 24000 اجنرال به این نکات توجه فرمایید و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان...

3,030,000 تومان 3,250,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 12000 ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++ قیمت کولر گازی 12000 ال جی کم مصرف A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی ال جی بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ال جی که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی می باشد را سفارش دهید.

1,300,000 تومان 1,480,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 اجنرال اینورتر و کم مصرف مدل ASGS30LFCA با گرید A+++ قیمت کولر گازی 30000 اجنرال کم مصرف مدل ASGS30LFCA در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی اجنرال بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی اجنرال که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی 2018 می باشد را سفارش دهید.

3,260,000 تومان 3,580,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 اجنرال اینورتر و کم مصرف مدل ASGS36LFCA با گرید A+++ قیمت کولر گازی 36000 اجنرال کم مصرف مدل ASGS36LFCA با گرید A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی اجنرال بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی اجنرال که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی 2018 می باشد را سفارش دهید.

3,550,000 تومان 3,850,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++کولر گازی ال جی 30000 با گرید A+++ یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد.کولر گازی 30000 ال جی،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید کولر گازی 30000 ال جی به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت کولر گازی 30000 ال جی به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با...

3,370,000 تومان 3,670,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 ال جی اینورتر و کم مصرف A+++قیمت کولر گازی 24000 ال جی کم مصرف A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی ال جی بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ال جی که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی می باشد را سفارش دهید.

2,970,000 تومان 3,190,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 18000 ال جی اینورتر و کم مصرف A+++ کولر گازی 18000 ال جی دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 ال جی می باشد که قیمت کولر گازی 18000 ال جی بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 18000 ال جی کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,240,000 تومان 2,540,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی بوش 12000 اینورتر و کم مصرف A+++ مدل B1ZMA/I24602کولر گازی بوش 12000 دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 12000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 12000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

1,340,000 تومان 1,540,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 بوش اینورتر و کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش 30000 با برد دی سی اینورتر و گاز r410 را با قیمتی ارزان می توانید از فروشگاه اینترنتی تک فروش بانه خریداری کنید.کولر گازی 30000 بوش اینورتر مدل B1ZMA/I24602 جدیدترین کولر گازی 2018 بوش می باشد.و شما می توانید جهت خرید کولر گازی بوش در بانه  با ما تماس بگیرید.

3,240,000 تومان 3,460,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 بوش اینورتر و کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش 24000 دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 24000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 24000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,900,000 تومان 3,150,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 بوش اینورتر کم مصرف مدل B1ZMA/I36602 کولر گازی 36000 بوش دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 36000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

3,420,000 تومان 3,680,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال سرد کم اینورتر مدل ASGA۳۰AHT کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهت خرید کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال را خریداری نمایید.

2,900,000 تومان 3,150,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 اجنرال سرد مدل ASGA36AHT با گرید B کولر گازی اجنرال 36000 سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی 36000 اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهت خرید کولر گازی اجنرال 36000 با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی 36000 اجنرال را خریداری نمایید.

3,160,000 تومان 3,480,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 گری اینورتر کم مصرف A++ بانه قیمت کولر گازی 24000 گری در فروشگاه اینترنتی تک فروش کاملا به روز بوده و شما مشتریان می توانید جهت خرید کولر گازی گری 24000 اینورتر در بانه با کارشناسان فروش تک فروش تماس گرفته و کولر گازی گری را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

2,170,000 تومان 2,350,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۱۸۰۰۰ جنرال سرد مدل ASGA۱۸AHT با گرید B کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهتخرید کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال را خریداری نمایید.

1,850,000 تومان 2,050,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۳۶۰۰۰ ال جی کم مصرف و اینورتر a+++ کولر گازی 36000 ال جی دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 ال جی می باشد. این کولر گازی ال جی دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی خوب می باشد که در ادامه شرح داده ایم. که قیمت کولر گازی 36000 ال جی بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی ال جی کم مصرف می توانید با کارشناسان تک...

3,540,000 تومان 3,760,000 تومان
مشاهده سریع

جدیدترین کولر گازی 2018 دی سی اینورتر ۲۴۰۰۰ اجنرال مدل asgs۲۴lfca کولر گازی 24000 اجنرال مدل asgs۲۴lfca با برد دی سی اینورتر یکی از جدیدترین کولر گازی های موجد در بازار بانه با مصرف انرژی a+++ با قیمتی مناسب عرضه می گردد. کولر گازی 2018 اجنرال در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی ارزان و 5 سال گارانتی و نصب رایگان به فروش می رسد.

3,180,000 تومان 3,320,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 19 از 19 مورد

بالا