سیستم های سرمایشی و گرمایشی امروزه یکی از پر کاربرد ترین سیستم های طهویه مطبوع در ایران می باشد که در تاسیسات ساختمان نقش بسزایی دارند ما در این قسمت تمامی برند های کولر گازی در توان های مختلف را به شما نشان می دهیم تا خرید راحت تری داشته باشید.

با گرم شدن هوا به فکر سیستمی برای خنک کردن خانه خود می شویم که امروزه بیشتر مردم به فکر کولر گازی،کول...

سیستم های سرمایشی و گرمایشی امروزه یکی از پر کاربرد ترین سیستم های طهویه مطبوع در ایران می باشد که در تاسیسات ساختمان نقش بسزایی دارند ما در این قسمت تمامی برند های کولر گازی در توان های مختلف را به شما نشان می دهیم تا خرید راحت تری داشته باشید.

با گرم شدن هوا به فکر سیستمی برای خنک کردن خانه خود می شویم که امروزه بیشتر مردم به فکر کولر گازی،کولر آبی و پنکه هستند ولی کولر گازی فعلا در رده ی اول قرار گرفته است که در مدل های مختلف و توان های مختلفی برای دمای اتاق هستند، باید گفت که مدل های جدید کولر گازی وارد در بازار بانه اکثرا دارای بورد اینورتر و کولر گازی اینورتر هستند که خواهان زیادی دارند و جزء چر فروش ترین کولر گازی ها می باشند.

کولر گازی اجنرال

اگر گولر کازی را از لحاظ بهتر بودن و کارایی تقسیم کنیم کولر گازی اجنرال در رده اول قرار دارد که جدیدا دارای بورد اینورتر می باشند این مدل کولر گازی قطعات کاوازاکی ژاپن و منتاژ تایلند است که یکی از کم مصرفترین اسپلیت ها می باشد کمپرسور کولر گازی اجنرال از نوع کمپرسور روتاری برای مناطقی همچون تهران،اصفهان،تبریز،مشهد و... می باشد که از لحاظ آب و هوایی متوسط هستند ولی برای مناطقی همچون جنوب ایران و شمال کشور ما باید از کمپرسور پیستونی استفاده کنیم به طوری که این نوع کمپرسور در دمای خیلی بالا دوام زیادی دارد تا فشار چندان زیادی به کمپرسور کولر گازی نیاید.

کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی هم همانند کولر گازی اجنرال یکی از بهترین برند های مطرح در بازار است، این کولر گازی هم مزیت های منحصر به فرد خودش را دارا می باشدکه سیستم های جدید و هوشمندی را به کار گرفته است ناگفته نماند که این کولر گازی ال جی هم دارای بورد اینورتر بوده و خیلی کم مصرف است و در زمینه سرمایش تا الان جوابگو بوده و در ایران بسیار کولرگازی جا افتاده ای می باشد که در تمامی توان های آن در بازار بانه موجود است.کولر گازی ال جی قطعات کره و منتاژ خود کره است برای خرید این کولر گازی در بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولرگازی اصلی خود را سفارش دهید.

کولر گازی سامسونگ

کولرگازی سامسونگ که اکثرا در قالب مثلثی شکل هستند به نوبت یکی از برند های معروف کولرگازی هستند ولی متاسفانه از لحاظ کولرگازی اجنرال و ال جی مصرف برق بیشتری دارند که کمتر افرادی هستند که به این نوع کولرگازی علاقه ای نشان می دهند. موتور این کولرکازی از کمپرسور اسکرول استفاده می کند که باز مزایا و معایب خاص خودش را دارا می باشد ولی خب این کولر گازی به علث شکل مثلثی خود کسی نمی تواند تقلبی در آن به وجود آورد،کولر گازی سامسونگ قطعات کره و منتاژ مصر است این کولر گازی در تمامی توان ها در بازار بانه موجود می باشد و شما مشتریان گرامی میتوانید برای خرید این کولر گازی اقدام نمایید.

کولر گازی هیتاچی

کولرگازی گری

کولر گازی هیتاچی به نوبت خود کارکردی خوبی دارد ولی به دلایلی دارای قیمتی بالایی می باشد و درکل مصرف برق این کولر گازی با گرید B است،کولر گازی گری هم از شرکت چین واراد بازار می شوند این برند کولر گازی یکی از قدیمی ترین برند های تولید طهویه مطبوع هستند که سالیانه با ساخت 27 میلیون دستگاه یکی از برند های معروف در چین،پاکستان، برزیل، و ویتنام می باشد این نوع کولر گازی دارای فیلتر بو زدایی و ضد باکتری هستند که دارای مصرف انرژی با گرید A و B هستند.

کولرگازی وایت وستینگ هاوس

کولر گازی وستینگ هاوس هم یکی از قدیمی ترین برند های کولر گازی می باشد که که پیشرفت چشم گیری در تکنولوژی سیستم های طهویه مطبوع داشته است این کولر گازی می تواند جهت باد را در حالت افقی به 6 طرف و در حالت عمودی به 5 طرف هدایت کند. کولر گازی وستینگ هاوس دارای فیلتر بوگیر است که می تواند بوهای نا مطبوع و باکتری ها را در هوای اتاق تمیز کند، کولر گازی وستینگ هاوس ساخت کشور امریکا بوده و از کمپرسور روتاری بهره می برد.

کولرگازی جنرال

کولرگازی جنرال هم که یک برند چینی می باشد و اکثرا هم با نام کولرگازی جنرال طرح لبخند شناخته شده است که می توان گفت یکی از بهترین کولر گازی های شرکت جنرال هستند این کولر گازی جدایدا دارای گاز R410a هستند که با توجه به کولر گازی ال جی و اجنرال دارای مصرف برق بالا تری هستند.

کولر گازی دیواری بر اساس توان در مساحت های مختلف.

کولر گازی 9 هزار نهایتا برای یک اتاق 12 متری جوابگو است ولی کولر گازی 12 هزار می تواند تا یک اتاق 18 متری را به راحتی خنک کرد، کولر گازی 18 هزار برای اتاق های 18 تا 24 متر ساخته شده است و می تواند دمای اتاق 24 متری را به راحتی خنک کند و کولر گازی 24 هزار تا 70 متر زیر بنا یک هال و یا پذیرایی مناسب است به طوری که شما با خرید کولر گازی 24 هزار می توانید یک هال بزرگ تا 70 متر را در گرمای شدید تابستان خنک کنید، کولر گازی 30 هزار هم برای متراژ تا 110 متر ساخته شده است و میتوان به آسانی دما را به حد دلخواه خود برسانیم، آخرین توان کولر گازی در مدل دیواری دو تکه کولر گازی 36 هزار می باشد که این کولر گازی می تواند مکانی را تا اندازه 130 متر خنک کند

بیشتر

کولر گازی 

20 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

کولر گازی بر اساس برند

کولر های گازی در سیستم سرمایشی و گرمایشی به چند دسته تقسیم می شوند.

کولر گازی دیواری

کولر گازی ایستاده 

داکت اسپلیت

کولر گازی بر اسا توان

کولر گازی 9000 نهایتا برای یک اتاق 12 متری جوابگو است ولی کولر گازی 12000 می تواند تا یک اتاق 18 متری را به راحتی خنک کرد، کولر گازی 18000 برای اتاق های 18 تا 30 متر ساخته شده است و می تواند دمای اتاق 30 متری را به راحتی خنک کند و کولر گازی 24000 تا 70 متر زیر بنا یک هال و یا پذیرایی مناسب است به طوری که شما با خرید کولر گازی 24000 می توانید یک هال بزرگ تا 70 متر را در گرمای شدید تابستان خنک کنید، کولر گازی 30000 هم برای متراژ تا 110 متر ساخته شده است و میتوان به آسانی دما را به حد دلخواه خود برسانیم، آخرین توان کولر گازی در مدل دیواری دو تکه کولر گازی 36000 می باشد که این کولر گازی می تواند مکانی را تا اندازه 130 متر خنک کند.

کولر گازی دیواری امروزه طرفداران بیشتری نسبت به دیکر کولر گازی و اسپلیت های دیگر دارند که اکثرا در ایران برای منازل از این مدل استفاده می کنند که طرفداران بسیار زیادی دارند،کولر گازی در برند های متفاوتی در بانه موجود است و شما می توانید جهت خرید کولر گازی با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی خود را سفارش دهید.

کولر گازی ها شامل مدل های متفاوتی با کمپرسور های روتاری،کمپرسور پیستونی و کمپرسور اسکرول می باشند که باید هنگام خرید کولر گازی در بانه به این نکته توجه کنید.

کولر گازی بر اساس برند:

کولر گازی اجنرال

کولر گازی اجنرال که یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین کولر گازی های موجود می باشد با استفاده از سیستم اینورتر یکی از کم مصرف ترین کولر گازی های بازار بانه می باشد.

کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی از چندین مدل کولر گازی ال جی آرت کول،کولر گازی ال جی نکست،کولر گازی ال جی نکست پلاس و کولر گازی ال جی تایتان تشکیل شده است.

کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال یک برند چینی می باشد که به نوبت خود برندی شناخته شده در زمینه کولر گازی می باشد که از جدیدترین تکنولوژی اینورتر با گاز R410a بهره می برد.

کولر گازی بوش

کولر گازی بوش امروزه در ایران، کولرگازی اینورتر بوش، به عنوان یکی از قدرتمندترین و پرفروش ترین برندهای کولرگازی و اسپلیت شناخته می شود؛ دوام طولانی قطعات فنی و طول عمر بالای کمپرسور این محصول ، باعث شده این کولر قیمت بالاتری نسبت دیگر محصولات مشابه داشته باشد

کولر گازی گری

کولر گازی گری دارای انواع پنجره ای، پرتابل، اسپلیت دیواری، داکت (کانالی)، کاستی، ایستاده، مولتی پنل ساده و پیشرفته (GMV) است. کولرگازی گری  از با کیفیت ترین تولیدات کشور چین و به عنوان رقیبی سرسخت با برند های معتبر دیگر شناخته می شود و حجم تولید و فروش بالای آن در بازارهای جهانی تائید کننده این امر است.

کولر گازی هیتاچی

کولر گازی هیتاچی در سه مدل معتدل و تروپیکال با کمپرسور دور ثابت و گاز R22 و مدل اینورتر معتدل با کمپرسور R410 و قابلیت سرمایش تک و سرمایشی و گرمایشی در ظرفیت های متفاوت 8000 الی 30000 به بازار عرضه می شوند.

کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی پاناسونیک ساخت کارخانجات صنایع تهویه مطبوع پاناسونیک در مالزی، در ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 15 تا 22 متر مربع(ارتفاع سقف 2.7 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 20 تا 30 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 30 تا 45 متر مربع(ارتفاع سقف 2.7 متر) و 24000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 40 تا 60 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر) جهت سرمایش و گرمایش در مناطق با آب و هوای معتدل به بازار عرضه می شود.

کولر گازی وایت وستینگ هاوس

کولر گازی وایت وستینگ هاوس با بهره وری از تکنولوژی پیشرفته، نسل نوین تهویه مطبوع را ابداع نمود.  دو دریچه جریان هوا در کولر وایت وستینگ هاوس ، هوا را در جهات افقی ( 6 جهت ) و عمودی ( 5 جهت ) هدایت می کند.  کلیه حالات مختلف چرخش و نوسان هوا به سادگی و با کمک دستگاه کنترل از راه دور می توانند انتخاب شوند.  کولر گازی وایت وستینگ هاوس یک خنک کننده مطبوع در فصول گرم سال می باشد که فیلتر تصفیه هوای آن قادر است ذرات ریز گرد و غبار و حتی دود سیگار را که با چشم مسلح قابل رویت نمی باشند را از هوا گرفته و یک خنکی دلپذیر را به شما عرضه کند.

کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ در مدل های مختلف دیواری : گود، بتر، مکس، مکس 30،  نیواژه و کریستال، در مدلهای اینورتر مالدیو و گود وان و ایستاده میراژ و مموری عرضه می شوند.

ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15مترمربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 45 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر) می باشند. جهت محاسبه ظرفیت مورد نیاز خود با کارشناسان فروش در وب سایت تخصصی تاسیسات تماس بگیرید.

کولر گازی بر اساس نوع

کولر های گازی به سه دسته تقسیم می شوند:

کولر گازی دیواری

کولر گازی ایستاده

کولر گازی پرتابل

کولر گازی دیواری

کولر گازی دیواری با زمینی از ابعاد متنوعی متمایز هستند که در این پست بازبینی خواهیم کرد. اگر قصد خرید کولر گازی دارید و آگاهی ندارید که کدام یک از این دو نوع کولر برای شما مفید است حتما این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.کولر های دیواری اکثرا از کمپرسور های پیستونی برای مناطق گرم و خشک از کمپرسور روتاری و کمپرسور اسکرول برای مناطق معتدل پیشنهاد می شوند.
بیشتر اوقات انتخاب کولر گازی خوب کار بسیار سختی است، به ویژه هنگامی که از فرق ها و امتیازهای که کولر گازی های مختلف دارند آگاه نباشید.
اگر شما هم قصد دارید که کولر گازی خریداری کنید حتما این پرسش برای شما هم به وجود خواهد آمد که کولر گازی دیواری (اسپیلت) برای شما بهتر است یا کولر گازی زمینی که با اسم کولر گازی ایستاده نیز شناخته می شود. کولر گازی دیواری است. کولرهای اسپلیت قیمت بیشتری در مقایسه با کولرهای پنجره‌ای دارند؛ اما مصرف برق‌شان به‌مراتب کمتر است و در درازمدت ‌صرفه‌‌ی اقتصادی خود را نشان می‌دهند. کولر گازی  از دو تکه‌ی داخلی و بیرونی تشکیل شده‌اند که برای اتصال این تکه‌ها به یکدیگر – که به هر کدام یک یونیت گفته می‌شود – باید از لوله‌های مسی انتقال حرارت استفاده شود. معمولا برای زیبایی بیشترِ یونیتِ داخلی کاری می‌کنند که لوله‌های مسی در معرض دید نباشند. به همین دلیل با ایجاد حفره‌هایی درون دیوار، لوله‌های مسی را از درون آن رد می‌کنند. سختی این کار و نیاز به بازکردن یونیت داخلی برای اتصال برق کولر از جمله‌ی دلایلی هستند که باعث می‌شود برای راه‌اندازی کولرهای اسپلیت به یک نصاب حرفه‌ای و ماهر نیاز پیدا کنید. سازندگان کولرهای اسپلیت معمولا مشخص می‌کنند حداکثر فاصله‌ی مابین پنل و موتور – که به وسیله‌ی لوله‌های مسی به هم وصل می‌شوند – باید چقدر باشد. دقت کنید اگر امکان نصب موتور در فاصله‌ی بین ۵ تا ۱۰ متری پنل را ندارید، یا از فکر کولر اسپلیت بیرون بیایید یا حتما کولری بخرید که در ساختمان شما جوابگو باشد.

کولر گازی پرتابل 

در نوع متحرک که به آن پرتابل نیز گفته میشود ، در در زیر کولر ۴ چرخ تعبیه شده که جهت جابجایی کولر استفاده میشود.  ظرفیت کولر های گازی پرتابل چیزی حدود ۷ هزار تا ۱۵ هزار BTU است .
این نوع کولر ها بیشتر برای محل هایی مانند اتاق ها کاربرد دارند ، بنابراین باید توجه کنید که به هیچ وجه نباید از کولرهای متحرک برای پوشش فضایی بالاتر از ۲۵ الی ۳۰ متر مربع استفاده نمود چرا که قدرت لازم برای رساندن دمای مورد نظر را ندارند.
بدلیل اینکه اواپراتور ، کندانسور و سایر قطعات این کولر ها در یک واحد جمع شده،  این کولرها به راحتی با چرخ هایی که در زیر خود دارند جابجا میشوند.
راه اندازی کولر های متحرک بسیار راحت و بدون دردسر است چرا که مانند سایر وسایل تهویه مطبوع نیازی به نصب بر روی دیوار و پنجره توسط نصاب نیست .

کولرهای گازی جدید پرتابل بدون نیاز به نصب با قابلیت حمل آسان  و ظاهری بسیار شیک و زیبا, مناسب برای فضاهای کوچک  طراحی گردیده است. مدلهای کولر گازی پرتابل همچنین دارای عملکرد فوق العاده کم صدا , مجهز به کنترل از راه دور , نمایشگر ال سی دی , فیلتر قابل شستشو , قابلیت تنظیم دور فن و جهت پرتاب باد میباشد. این کولرهای گازی در دو ظرفیت 12000 و 15000 عرضه میشوند و مبرد یا گاز دستگاه از نوع مبرد410 جدید می باشد که راندمان بالایی دارد.

کولر گازی ایستاده

کولرهای ایستاده عموما دارای BTU بالا تا ۹۶۰۰۰ هستند . با توجه به مدل دستگاه برق آنها بین سه و تک فاز متغیر است که باید به نوع فیوز توجه نمود .
این نوع اسپلیت ها بر خلاف کولر متحرک دو تکه هستند یعنی دارای واحد خارجی نیز هستند . پنل اصلی آن بر روی زمین قرار میگیرد اما کندانسور آنها باید در بیرون از محل نصب گردد.
به دلیل قدرت بالا ی پرتاب هوا و توانایی سرمایش و گرمایش زیاد برای سالن های وسیع و محل های بزرگ مناسب هستند .
باید توجه نمود این کولرها را نمیتوان همانند کولر های متحرک جابجا نمود . کولرهای ایستاده اما کاربردهای خاصی دارند. از این کولرها یا در مصارف صنعتی استفاده می‌شود یا مصارف خانگی بسیار خاص. مصارف صنعتی شامل مکان‌های عمومی پر رفت‌وآمد (پایانه‌های مسافربری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مساجد و…) می‌شوند. آن دسته از کاربرانی که امکان نصب کولر پنجره‌ای ندارند یا به دلیل مستاجر بودن، اجازه‌ی دخل و تصرف در دیوار منزل مسکونی را ندارند هم ممکن است به‌ناچار به سمت این کولرها سوق داده می‌شوند.

کولر های گازی دیواری در توان های:

کولر گازی 9000

کولر گازی 12000

کولر گازی 18000

کولر گازی 24000

کولر گازی 30000

کولر گازی 36000

تعبیه شده اند که برای متراژ 120 متر بالاتر نمی توان از آن استفاده کرد و باید از کولر گازی ایستاده در توان های بالاتر استفاده کرد.

کولر گازی ایستاده در توان های:

کولر گازی 36000 ایستاده

کولر گازی 48000 ایستاده 

کولر گازی 60000 ایستاده

و کولر های گازی پرتابل یا همان پنجره ای در ظرفیت های 12000 تا 15000 برای اتاق های کوچک می باشد پس حتما  شما مشتریان گرامی در امر خرید کولر گازی بانه باید به متراژ مورد نظر و نوع کولر گازی و اسپلیت دقت کاملی داشته باشد.

کولر گازی بر اساس توان

خرید کولر گازی 

کولر گازی دیواری که اکثرا بیشتر مورد بحث قرار گرفته است و با توجه به کولر گازی پرتابل و کولر گازی ایستاده خواهان بیشتری دارند و در برند هایی همچون کولر گازی ال جی و کولر گازی اجنرال که نسبت به کولر گازی سامسونگ،کولر گازی جنرال،کولر گازی گری،کولر گازی بوش،کولر گازی هیتاچی،کولر گازی پاناسونیک و کولر گازی وستینگ هاوس شناخته شده تر هستند، این مدل کولر گازی در توان های 9000 برای اتاق های کوچک تا 12 متر را خنک می کند و کولر گازی 12000 می تواند اتاق هایی را تا اندازه 18 متر به راحتی خنک کند و میزان سرما دهی و گرما دهی فوق العاده ای داشته باشد،کولر گازی 18000 به نوبت خود می تواند دمای اتاقی را تا 30 متر را خنک و در حالت گرمایش گرم نگه دارد،کولر گازی 24000 هم که نسبت به دیگر توان ها از فروش بالاتری برخوردار است می تواند برای هال شما مناسب باشد که می تواند یک هال و یا پذیرایی را به مساحت 70 متر خنک کند پس اگر یک پذیرایی بزرگ دارید می توانید از کولر گازی 24000 استفاده کنید،کولر گازی 30000 هم برای متراژ های بزرگتری قابل استفاده قرار می گیرد و می توان مساحتی به بزرگی 90 متر را به راحتی خنک کند،حال نوبت به کولر گازی 36000 که هم در کولر های گازی دیواری و هم در کولر گازی های ایستاده از این توان استفاده شده می تواند مساحت 110 تا 120 متر را خنک کند،کولر گازی با توان 48000 که از نوع کولر گازی ایستاده می باشد و برای سالن ها و یا محیط های بزرگتری قابل استفاده قرار می گیرد می تواند تا 140 متر را خنک نگه دارد و اخرین توان کولر گازی 60000 می باشد که می تواند مساحتی به اندازه 160 تا 170 متر را خنک نگه دارد.حال اگر قصد خرید کولر گازی بانه را دارید بهتر است توان کولر گازی و مساحت دقیق فضای مورد نظر را در نظر بگیرید بطوری که هوای خنک و دلپذیری را تجربه کنید و می توانید با کارشناسان فروش کولر گازی بانه در فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و با قیمتی ارزان کولر گازی خود را سفارش دهید.

کولر گازی ها اکثرا در کمپرسور کولر گازی پیستونی که برای مناطق گرمسیری و نا معتدل اب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرد تا به موتور فشاری زیادی وارد نشود تا در سخت ترین شرایط ممکن بتواند هوای خنکی را ارایه دهد،موتور در کولر گازی اسکرول که معمولاً در ظرفیت های بالا مورد استفاده قرار می گیرند مکانیزم داخلی این کمپرسور ها از دو قطعه حلزونی شکل تشکیل شده که یکی ثابت و دیگری متحرک می باشد که حرکت حلزون متحرک باعث فشرده شدن گاز بین این دو شده و فشار لازم را در خروجی ایجاد می نماید. کولر گازی روتاری  در این نوع کمپرسور ها با گردش 360 درجه ای تیغه ها عمل مکش و کمپرس ماده مبرد انجام می گیرد، بدین ترتیب که وقتی گاز از دریچه ورودی وارد کمپرسور می شود ، در اثر چرخش تیغه ها و برخورد پره ها با گاز آن را با فشار به سوی لوله های خروجی هدایت می کند.

کولر گازی بر اساس نوع...

انواع کولر گازی بر اساس نوع موتور

داکت اسپلیت

فروش انواع داکت اسپلیت از بانه

کولر گازی ایستاده

انواع کولر گازی ایستاده

کولر گازی 12 هزار اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS12LFCA اینورتر کولر گازی 12 هزار اجنرال کم مصرف با گرید A+++ یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد. این کولر گازی 12000 اجنرال دارای فیلتر تصفیه هوا،تایمر خواب،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... می باشد در هنگام خرید کولر گازی 12000 اجنرال به این نکات توجه فرمایید و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان...

1,350,000 تومان 1,620,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 18000 اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS12LFCA کولر گازی 18000 اجنرال مدل ASGS18LFCA یکی از کم مصرف ترین کولر گازی های موجود در بانه با گرید A+++ می باشد که دارای برد دی سی اینورتر و گاز مبرد R410a در این کولر گازی جدید اجنرال به کار رفته است و شما می توانید جهت خرید کولر گازی 18000 اجنرال کم مصرف با فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و با قیمتی...

2,090,000 تومان 2,280,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS24LFCA کولر گازی 24000 اجنرال  کم مصرف A+++ مدل ASGS24LFCA یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد. این کولر گازی 24000 اجنرال دارای فیلتر تصفیه هوا،تایمر خواب،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... می باشد در هنگام خرید کولر گازی 24000 اجنرال به این نکات توجه فرمایید و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان...

3,030,000 تومان 3,250,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 12000 ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++ قیمت کولر گازی 12000 ال جی کم مصرف A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی ال جی بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ال جی که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی می باشد را سفارش دهید.

1,300,000 تومان 1,480,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 اجنرال اینورتر و کم مصرف مدل ASGS30LFCA با گرید A+++ قیمت کولر گازی 30000 اجنرال کم مصرف مدل ASGS30LFCA در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی اجنرال بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی اجنرال که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی 2018 می باشد را سفارش دهید.

3,260,000 تومان 3,580,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 اجنرال اینورتر و کم مصرف مدل ASGS36LFCA با گرید A+++ قیمت کولر گازی 36000 اجنرال کم مصرف مدل ASGS36LFCA با گرید A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی اجنرال بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی اجنرال که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی 2018 می باشد را سفارش دهید.

3,550,000 تومان 3,850,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++کولر گازی ال جی 30000 با گرید A+++ یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد.کولر گازی 30000 ال جی،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید کولر گازی 30000 ال جی به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت کولر گازی 30000 ال جی به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با...

3,370,000 تومان 3,670,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 ال جی اینورتر و کم مصرف A+++قیمت کولر گازی 24000 ال جی کم مصرف A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی ال جی بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ال جی که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی می باشد را سفارش دهید.

2,970,000 تومان 3,190,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 18000 ال جی اینورتر و کم مصرف A+++ کولر گازی 18000 ال جی دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 ال جی می باشد که قیمت کولر گازی 18000 ال جی بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 18000 ال جی کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,240,000 تومان 2,540,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی بوش 12000 اینورتر و کم مصرف A+++ مدل B1ZMA/I24602کولر گازی بوش 12000 دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 12000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 12000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

1,340,000 تومان 1,540,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 بوش اینورتر و کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش 30000 با برد دی سی اینورتر و گاز r410 را با قیمتی ارزان می توانید از فروشگاه اینترنتی تک فروش بانه خریداری کنید.کولر گازی 30000 بوش اینورتر مدل B1ZMA/I24602 جدیدترین کولر گازی 2018 بوش می باشد.و شما می توانید جهت خرید کولر گازی بوش در بانه  با ما تماس بگیرید.

3,240,000 تومان 3,460,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۱۸۰۰۰ بوش اینورتر کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 18000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 18000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,040,000 تومان 2,240,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 بوش اینورتر و کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش 24000 دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 24000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 24000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,900,000 تومان 3,150,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 بوش اینورتر کم مصرف مدل B1ZMA/I36602 کولر گازی 36000 بوش دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 36000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

3,420,000 تومان 3,680,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال سرد کم اینورتر مدل ASGA۳۰AHT کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهت خرید کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال را خریداری نمایید.

2,900,000 تومان 3,150,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 اجنرال سرد مدل ASGA36AHT با گرید B کولر گازی اجنرال 36000 سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی 36000 اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهت خرید کولر گازی اجنرال 36000 با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی 36000 اجنرال را خریداری نمایید.

3,160,000 تومان 3,480,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 گری اینورتر کم مصرف A++ بانه قیمت کولر گازی 24000 گری در فروشگاه اینترنتی تک فروش کاملا به روز بوده و شما مشتریان می توانید جهت خرید کولر گازی گری 24000 اینورتر در بانه با کارشناسان فروش تک فروش تماس گرفته و کولر گازی گری را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

2,170,000 تومان 2,350,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۱۸۰۰۰ جنرال سرد مدل ASGA۱۸AHT با گرید B کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهتخرید کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال را خریداری نمایید.

1,850,000 تومان 2,050,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۳۶۰۰۰ ال جی کم مصرف و اینورتر a+++ کولر گازی 36000 ال جی دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 ال جی می باشد. این کولر گازی ال جی دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی خوب می باشد که در ادامه شرح داده ایم. که قیمت کولر گازی 36000 ال جی بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی ال جی کم مصرف می توانید با کارشناسان تک...

3,540,000 تومان 3,760,000 تومان
مشاهده سریع

جدیدترین کولر گازی 2018 دی سی اینورتر ۲۴۰۰۰ اجنرال مدل asgs۲۴lfca کولر گازی 24000 اجنرال مدل asgs۲۴lfca با برد دی سی اینورتر یکی از جدیدترین کولر گازی های موجد در بازار بانه با مصرف انرژی a+++ با قیمتی مناسب عرضه می گردد. کولر گازی 2018 اجنرال در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی ارزان و 5 سال گارانتی و نصب رایگان به فروش می رسد.

3,180,000 تومان 3,320,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 20 از 20 مورد

بالا