کولر گازی سامسونگ

شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین شرکت های خوشه ای در کره جنوبی می باشد که از سال 1938 توسط  لی بیونگ چول تاسیس شده است. این شرکت در ابتدا به منظور یک شرکت بازرگانی و در حوزه های نساجی و بورس و اوراق بهادار تاسیس شده بود. بعد از فوت موسس شرکت  ، یکی از پسر هایش با گسترش شرکت به سمت سوی محصولات خانگی و دیجیتال توانست سهم بازار بسیار ...

کولر گازی سامسونگ

شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین شرکت های خوشه ای در کره جنوبی می باشد که از سال 1938 توسط  لی بیونگ چول تاسیس شده است. این شرکت در ابتدا به منظور یک شرکت بازرگانی و در حوزه های نساجی و بورس و اوراق بهادار تاسیس شده بود. بعد از فوت موسس شرکت  ، یکی از پسر هایش با گسترش شرکت به سمت سوی محصولات خانگی و دیجیتال توانست سهم بازار بسیار خوبی را دریافت کند به صورتی که در حال حاضر جزو یکی از پیشروترین شرکت های تولید محصولات دیجیتال در کل دنیا به حساب می آید. چشم انداز این شرکت برای آینده  به دست گرفتن رهبری بازار دیجیتال در کل دنیا می باشد.

کولر گازی سامسونگ جدیدا توانسته است خود را در بازار جای بدهد به طوری که نمایندگی های در کل ایران دارد این کولر گازی که شکل ظاهری مثلثی و طراحی زیبایی دارد چندین مدل و در توان های مختلف در بازار بانه وجود دارد.

کولر گازی سامسونگ به چند نوع تقسیم می شوند.

1-سری MAX

2- سری GOOD

3- سری GOOD1

4- سری BETTER

1-سری MAX

این سری از کولر گازی سامسونگ یکی از قدیمی ترین مدل های کولر گازی سامسونگ است که با توجه به کیفیت  و شکل ظاهری خود هنوز خواهان زیادی در بازار دارد و یکی از پر فروش ترین کولر گازی سامسونگ است، کولر گازی سامسونگ مدل ماکس در  تمامی توان ها 9 هزار، 12 هزار، 18 هزار، 24 هزار و 30 هزار در بازار بانه موجود می باشد.

سری ماکس کولر گازی سامسونگ دارای فیلتر FullHD جهت جلوگیری از انتسار ذرات آلرژی زا و گرد و غبار ، سیستم شستشوی اتوماتیک اواپراتور(پانل داخلی) ، روکش محافظ فین ها ، سیستم GOOD  SLEEPll و سیستم تولید سرمایش سریع Turbo Cooling می باشد. کمپرسور کولر گازی ساموسنگ مکس توانایی کارکرد تا دمای 54 درجه سانتی گراد را دارد.

2- سری GOOD

 این سری از کولر گازی سامسونگ که به کولر گازی مثلثی شکل معروف است که اکثرا شرکت سامسونگ از این نمونه کولر گازی را می سازد و اکثرا با این نام به این کولر گازی نگاه می کنند جزء جدیدترین کولر گازی های سامسونگ است این کولر گازی به دلیل شکل سه وجهی خود قادر است باد را تا 15 متر پرتاب کند چون دهانه ی بزرگتری را دارا می باشد و نسبت به مدل های قدیمی از پرتاب باد بالاتری بر خوردا هست.سامسونگ در این مدل کولر گازی با استفاده از تکنولوژی Singel User Modee   توانسته به صرفه جویی بسیار بالایی در مصرف انرژی دست یابد. به منظور سهولت در تمیز کردن فیلتر ها در این سری از کولر گازی از سیستم Easy Filter  استفاده شده است که مصرف کننده به راحتی می تواند فیلتر تصفیه دستگاه را به منظور تمیز کردن باز نماید.یکی دیگر از امکانات کاربردی سری GOOD کولر گازی سامسونگ  محافظت کمپرسور و برد الکتریکی دستگاه از طریق سیستم +Triple Protector  می باشد. مانند سری مکس در این سری نیز سیستم سرمایش سریع و کیفیت خواب نیز در نظر گرفته شده است. سیستم پیشرفته Auto Rstart  24 ساعت نیز برای کولر گازی سامسونگ سری سه وجهی در نظر گرفته شده است. کمپرسور کولر گازی سامسونگ  توانایی کارکرد تا دمای 54 درجه سانتی گراد را دارد

2- سری BETTER

این نوع مدل شاید از لحاضی با مدل GOOD فرق چندانی نداشته باشد ولی اگر بیایم و به صورت تخصصی به این دو مدل نگاه کنیم می بینیم که از لحاظ ظاهری هم در قاب پنل و هم در نمایشگر مخفی این کولر گازی سامسونگ فرق های دارند به طوری که پنل این کولر گازی و قاب آن بهه صورت کریستالی طراحی شده و صفحه نمایشگر آن به صورت مخفی می باشد و تنها با در دست گرفتن کنترل این صفحه نمایشگر به نمایش در می آید. فرق دیگر این کولر گازی با نمونه ی بالایی فیلتر آن است که این فیلتر قادر است هوای نامطبوع که ناشی از بوی سیگار و باکتری ها اتاق را تا 90 درصد کاهش دهد و هوای تمیزی را به داخل اتاق برساند 

3- سری GOOD1

کولر گازی سامسونگ مدل GOOD1 را می توان گفت که یکی از بهترین و کامل ترین مدل کولر گازی سامسونگ است که در بازار عرضه شده است، شما با این کولر گازی می توانید تمامی امکانات کولر گازی را در اختیار داشته باشید که یک نمونه کامل تر از کولر گازی GOOD می باشد کولر گازی سامسونگ مدل GOOD1 به دلیل وجود کمپرسور اینورتر می تواند مصرف برق را تا 60 درصد کاهش یابد پس دیگر نگران قبض های اضافه ی برق نباشید.

بیشتر

کولر گازی سامسونگ  

هیچ محصولی در این شاخه وجود ندارد.

بالا