کولر های گازی در سیستم سرمایشی و گرمایشی به چند دسته تقسیم می شوند.

کولر گازی دیواری

کولر گازی ایستاده 

داکت اسپلیت

کولر گازی بر اسا توان

کولر گازی 9000 نهایتا برای یک اتاق 12 متری جوابگو است ولی کولر گازی 12000 می تواند تا یک اتاق 18 متری را به راحتی خنک کرد، کولر گازی 18000 برای اتاق های 18 تا 30 متر ساخته شده است و می تواند دمای اتاق 30 متری ...

کولر های گازی در سیستم سرمایشی و گرمایشی به چند دسته تقسیم می شوند.

کولر گازی دیواری

کولر گازی ایستاده 

داکت اسپلیت

کولر گازی بر اسا توان

کولر گازی 9000 نهایتا برای یک اتاق 12 متری جوابگو است ولی کولر گازی 12000 می تواند تا یک اتاق 18 متری را به راحتی خنک کرد، کولر گازی 18000 برای اتاق های 18 تا 30 متر ساخته شده است و می تواند دمای اتاق 30 متری را به راحتی خنک کند و کولر گازی 24000 تا 70 متر زیر بنا یک هال و یا پذیرایی مناسب است به طوری که شما با خرید کولر گازی 24000 می توانید یک هال بزرگ تا 70 متر را در گرمای شدید تابستان خنک کنید، کولر گازی 30000 هم برای متراژ تا 110 متر ساخته شده است و میتوان به آسانی دما را به حد دلخواه خود برسانیم، آخرین توان کولر گازی در مدل دیواری دو تکه کولر گازی 36000 می باشد که این کولر گازی می تواند مکانی را تا اندازه 130 متر خنک کند.

کولر گازی دیواری امروزه طرفداران بیشتری نسبت به دیکر کولر گازی و اسپلیت های دیگر دارند که اکثرا در ایران برای منازل از این مدل استفاده می کنند که طرفداران بسیار زیادی دارند،کولر گازی در برند های متفاوتی در بانه موجود است و شما می توانید جهت خرید کولر گازی با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی خود را سفارش دهید.

کولر گازی ها شامل مدل های متفاوتی با کمپرسور های روتاری،کمپرسور پیستونی و کمپرسور اسکرول می باشند که باید هنگام خرید کولر گازی در بانه به این نکته توجه کنید.

کولر گازی بر اساس برند:

کولر گازی اجنرال

کولر گازی اجنرال که یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین کولر گازی های موجود می باشد با استفاده از سیستم اینورتر یکی از کم مصرف ترین کولر گازی های بازار بانه می باشد.

کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی از چندین مدل کولر گازی ال جی آرت کول،کولر گازی ال جی نکست،کولر گازی ال جی نکست پلاس و کولر گازی ال جی تایتان تشکیل شده است.

کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال یک برند چینی می باشد که به نوبت خود برندی شناخته شده در زمینه کولر گازی می باشد که از جدیدترین تکنولوژی اینورتر با گاز R410a بهره می برد.

کولر گازی بوش

کولر گازی بوش امروزه در ایران، کولرگازی اینورتر بوش، به عنوان یکی از قدرتمندترین و پرفروش ترین برندهای کولرگازی و اسپلیت شناخته می شود؛ دوام طولانی قطعات فنی و طول عمر بالای کمپرسور این محصول ، باعث شده این کولر قیمت بالاتری نسبت دیگر محصولات مشابه داشته باشد

کولر گازی گری

کولر گازی گری دارای انواع پنجره ای، پرتابل، اسپلیت دیواری، داکت (کانالی)، کاستی، ایستاده، مولتی پنل ساده و پیشرفته (GMV) است. کولرگازی گری  از با کیفیت ترین تولیدات کشور چین و به عنوان رقیبی سرسخت با برند های معتبر دیگر شناخته می شود و حجم تولید و فروش بالای آن در بازارهای جهانی تائید کننده این امر است.

کولر گازی هیتاچی

کولر گازی هیتاچی در سه مدل معتدل و تروپیکال با کمپرسور دور ثابت و گاز R22 و مدل اینورتر معتدل با کمپرسور R410 و قابلیت سرمایش تک و سرمایشی و گرمایشی در ظرفیت های متفاوت 8000 الی 30000 به بازار عرضه می شوند.

کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی پاناسونیک ساخت کارخانجات صنایع تهویه مطبوع پاناسونیک در مالزی، در ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 15 تا 22 متر مربع(ارتفاع سقف 2.7 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 20 تا 30 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 30 تا 45 متر مربع(ارتفاع سقف 2.7 متر) و 24000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 40 تا 60 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر) جهت سرمایش و گرمایش در مناطق با آب و هوای معتدل به بازار عرضه می شود.

کولر گازی وایت وستینگ هاوس

کولر گازی وایت وستینگ هاوس با بهره وری از تکنولوژی پیشرفته، نسل نوین تهویه مطبوع را ابداع نمود.  دو دریچه جریان هوا در کولر وایت وستینگ هاوس ، هوا را در جهات افقی ( 6 جهت ) و عمودی ( 5 جهت ) هدایت می کند.  کلیه حالات مختلف چرخش و نوسان هوا به سادگی و با کمک دستگاه کنترل از راه دور می توانند انتخاب شوند.  کولر گازی وایت وستینگ هاوس یک خنک کننده مطبوع در فصول گرم سال می باشد که فیلتر تصفیه هوای آن قادر است ذرات ریز گرد و غبار و حتی دود سیگار را که با چشم مسلح قابل رویت نمی باشند را از هوا گرفته و یک خنکی دلپذیر را به شما عرضه کند.

کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ در مدل های مختلف دیواری : گود، بتر، مکس، مکس 30،  نیواژه و کریستال، در مدلهای اینورتر مالدیو و گود وان و ایستاده میراژ و مموری عرضه می شوند.

ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15مترمربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 45 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر) می باشند. جهت محاسبه ظرفیت مورد نیاز خود با کارشناسان فروش در وب سایت تخصصی تاسیسات تماس بگیرید.

بیشتر

کولر گازی بر اساس برند 

20 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

کولر گازی اجنرال

کولر گازی اجنرال

کولر گازی اجنرال یکی از برند های معروف در سیستم های سرمایشی گرمایشی هستند که کار این برند فقط و فقط تهیه بهترین کولر گازی می باشد بر خلاف دیگر برند ها فقط در زمینه کولر گازی نقش دارد،کولر های گازی اجنرال که اکثر آنها دارای کمپرسور روتاری و پیستونی هستند و پیشنهاد ما به شما مشتریان کولر گازی اجنرال می باشد مونتاژ تایلند و قطعات ژاپن می باشد 
یکی از جدید ترین مدل 2018 کولر گازی با گاز R410a و بورد اینورتر می باشد که مصرف کولرگازی 30 هزار این مدل 7/2 آمپر است که در دیگر مدل های کولرگازی بالای 10 آمپر برق می کشد،این کولر گازی اجنرال دارای فیلتر بوگیر است که هوای نا مطبوع حتی دود سیگار را می گیرد و هوای سالمی را به داخل اتاق می بخشد.

قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرگازی کم مصرف اجنرال اینورتر به آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید.
در صورتیکه لوله های رابط کولرگازی کم مصرف اجنرال اینورتر از قبل بصورت توکار اجرا شده اند و یا فاصله عمودی (ارتفاع ) لوله های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی دستگاه بیشتر از 8 متر است ، جهت انتخاب کولر اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید کولر گازی به اطلاع کارشناسان فروش تک فروش برسانید.
حداکثر طول لوله های رابط مسی بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی کولرهای گازی یا اسپلیت ها بر اساس ظرفیت کولر بین 10 تا 22 متر می باشد که در صورت وجود چنین فاصله ای بین پنل داخلی و خارجی، لازم است قبل از سفارش خرید با کارشناسان ما مشورت فرمائید ، زیرا فاصله زیاد و بیش از اندازه بین پنل داخلی و پنل بیرونی موجب کاهش شدید راندمان خنک کنندگی کولر اسپلیت می گردد.

پرتاب باد کولر گازی اجنرال 15 متر بوده و باد را در 4 جهت در داخل اتاق پخش می کند تا کل اتاق به اندازه کافی خنک شود و نیازی به روبرو نشستن کولر گازی دیواری نباشیم، فین های این کولر گازی اجنرال از دو رادیات تشکیل شده که به آن ها رادیات طلای گفته می شود که باعث جلوگیری از فرسایش رادیات و ترک خوردن کولر گازی می شود حتی باعث زود تر خنک شدن موتور روتاری کولر گازی نیز می شود

ظرفیت های 12000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 45 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)،30000 BTU مناسب برای فضای تا 75 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر) در مدلهای سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

بررسی تکمیلی درمورد کولرگازی اجنرال

مصرف جویی انرژی به مقدار زیاد

سیستم کنترل کننده اینورتر به وسیله تغییر سرعت کمپرسور براساس فشار داخل اتاق ظرفیت مطلوب را تولید می کند دراین حالت تلف شدن ظرفیت جلوگیری شده و در مقایسه با مدل دارای سرعت ثابت عملکرد مقرون به صرفه تری محقق می گردد.

سرمایش سریع

دمای تعیین شده به سرعت حداکثر ظرفیت خواهد رسید .

ارامش وثبات 

دمای تعیین شده به طور ظرفیتی در حداقل ظرفیت کنترل می شود و تهویه راحت هوا بدون روشن خاموش شده دستگاه تحقق می یابد

حالت صرفه جویی

حداکثر جریان عملکرد را محدود ساخته و با جلوگیری از مصرف برق به کار خود ادامه میدهد

پره های نوسان باد به سمت بالا/پایین

این پره ها به صورت خودکار به سمت بالا و پایین روشن شدن مجدد بطورخودکار

کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی

شرکت ال جی امروزه در صنعت تهویه مطبوع یکی از شاخص ترین برند ها در زمینه کولر گازی می باشد که سالیانه با ساخت 12 میلیون دستگاه کولر گازی 20 درصد فروش جهان را با توجه به فناوری های پیشرفته و امکانات جدید در دست گرفته است، تکنولوژی ال جی با توجه و تکیه بر عواملی همچون تکنولوژی برتر، کیفیت ساخت و میزان سرما دهی بالاتر و مصرف برق کمتر توانسته است در کشور ما در رده دوم کولر گازی و بعضی وقتا همسان با کولر گازی اجنرال می باشد، شرکت ال جی با استفاده از کمپرسور های اسکرول و روتاری دارای کیت بهره می گیرد و اکثرا دارای اینورتر و گاز مبرد R22 وR410a می باشد.

کولر های گازی ال جی امروزه در مدل های فراوانی همچون نیو تایتان، تایتان بیگ، نکست پلاس، نکست وان، اسمارت، اسمایل، تایتان آرت کول در بازار موجود هستند که هر کدام به نوبت از ویژگی خاصی برخوردار هستند و شما مشتریان می توانید جهت خرید کولر گازی ال جی با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و با توجه به نذرات کارشناسان کولر گازی مورد نظر خود را سفارش دهید.

کولر گازی ال جی در تمامی توان ها و تمامی مدل ها که به آن ها کولرگازی تک پنل، کولر گازی دو پنله و کولر گازی 3 پنله گفته می شوند موجود می باشدکه موتور آن ها اکثرا موتور سنگین بوده و از مدل تروپیکال تقویت شده برای دوام بیشتر به کار برده شده است.

رادیات کولر گازی ال جی از نوع طلایی و دارای دو رادیات می باشد که باعث جلوگیری از ترک خوردگی رادیاتور رادیات و ترک خوردن آن می باشدعلاوه بر این کولر گازی ال جی در دمای خیلی کم در سریع ترین زمان دمای اتاق را به اندازه دلخواه می رساند که یکی از مزیت های کولر گازی ال جی می باشد و باید در خرید کولر گازی ال جی به این نکته توجه زیادی داشته باشید.

نکاتی که در مورد خرید کولرگازی ال جی باید به آن توجه کنید؟

1- اولین کار این است که شما باید قبل از اینکه به بازار بروید و کولر گازی خود را انتخاب کنید باید در مورد مساحت و متراژ محل کولر گازی و شرایط آب و هوایی منطقه خود حتی جایی که موتور کولر گازی بر آن قرار می گیرد را داشته باشید. باید گفت که در مورد برند ها هم و نحوه ی کار کرد کولر گازی و موتور کولر گازی نیز اطلاعات کافی داشته که شما با این کار در موقع خرید کولر گازی زیاد دچار مشکل نمی شوید.

2- به دور و بر و فامیلان که هر کدام نظراتی را به شما می دهند تکیه نکید چون شما میخواهید هزینه ای برای منزل خود بکنید پس اگر کولر گازی پاسخ گو نباشد قطعا شما دچار سردرگمی شدید می شوید پس شما باید از یک مرجع مطمان به حد کافی اصلاعاتی داشته باشید که بتوانید به راحتی کولر گازی مد نظر خود را بشناسید و آن را تهیه نمایید حال کارشناسان فروشگاه تک فروش در خدمت تمامی مشتریان گرامی در امر خرید کولر گازی می باشد و شما می توانید با توجه به اصلاعاتی که کارشناسان ماصادقانه در این زمینه دارند کولر گازی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

3- اطلاعاتی که باید درباره یک کولرگازی داشته باشید عبارتند از: پنل (در کولرهای اسپلیت) توان گرمایش و سرمایش هر پنل، نوع کمپرسور، برق مصرفی برحسب آمپر، توان مصرفی کل بر حسب وات و ابعاد کولرگازی. بدانید سایت اینترنتی هر مارک اطلاعات خوبی به شما می‌دهد.

ملاک های بیشتری برای خرید کولر گازی هستند پس شما می توانید با رفتن به وبلاگ فروشگاه اینترنتی تک فروش مقالاتی مفید را در این زمینه بخوانید تا راهنمایی بیشتری در خرید کولر گازی بگیرید و امیدواریم که بتوانیم مشتریان را تا حد امکان راضی و خرسند ببینیم.

کولر گازی اجنرال بر حسب مساحت: کولر گازی 9000 نهایتا برای یک اتاق 12 متری جوابگو است ولی کولر گازی 12000 می تواند تا یک اتاق 18 متری را به راحتی خنک کرد، کولر گازی 18000 برای اتاق های 18 تا 30 متر ساخته شده است و می تواند دمای اتاق 30 متری را به راحتی خنک کند و کولر گازی 24000 تا 70 متر زیر بنا یک هال و یا پذیرایی مناسب است به طوری که شما با خرید کولر گازی 24000 می توانید یک هال بزرگ تا 70 متر را در گرمای شدید تابستان خنک کنید، کولر گازی 30000 هم برای متراژ تا 110 متر ساخته شده است و میتوان به آسانی دما را به حد دلخواه خود برسانیم، آخرین توان کولر گازی در مدل دیواری دو تکه کولر گازی 36000 می باشد که این کولر گازی می تواند مکانی را تا اندازه 130 متر خنک کند.

در کولر های گازی ایستاده در توان های 48000 و 60000 که به این نوع کولر گازی ها کولر گازی ایستاده می گوییم برای متراژ های بالاتری مورد استفاده قرار می گیرد. کولر گازی 48000 ایستاده برای متراژی تا 150 متر را خنک و جوابگو می باشد، و کولر گازی 60000 ایستاده برای متراژی به مساحت 170 متر را در حالت گرمایش گرم و در حالت سرمایش خنک می کند.

کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ

شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین شرکت های خوشه ای در کره جنوبی می باشد که از سال 1938 توسط  لی بیونگ چول تاسیس شده است. این شرکت در ابتدا به منظور یک شرکت بازرگانی و در حوزه های نساجی و بورس و اوراق بهادار تاسیس شده بود. بعد از فوت موسس شرکت  ، یکی از پسر هایش با گسترش شرکت به سمت سوی محصولات خانگی و دیجیتال توانست سهم بازار بسیار خوبی را دریافت کند به صورتی که در حال حاضر جزو یکی از پیشروترین شرکت های تولید محصولات دیجیتال در کل دنیا به حساب می آید. چشم انداز این شرکت برای آینده  به دست گرفتن رهبری بازار دیجیتال در کل دنیا می باشد.

کولر گازی سامسونگ جدیدا توانسته است خود را در بازار جای بدهد به طوری که نمایندگی های در کل ایران دارد این کولر گازی که شکل ظاهری مثلثی و طراحی زیبایی دارد چندین مدل و در توان های مختلف در بازار بانه وجود دارد.

کولر گازی سامسونگ به چند نوع تقسیم می شوند.

1-سری MAX

2- سری GOOD

3- سری GOOD1

4- سری BETTER

1-سری MAX

این سری از کولر گازی سامسونگ یکی از قدیمی ترین مدل های کولر گازی سامسونگ است که با توجه به کیفیت  و شکل ظاهری خود هنوز خواهان زیادی در بازار دارد و یکی از پر فروش ترین کولر گازی سامسونگ است، کولر گازی سامسونگ مدل ماکس در  تمامی توان ها 9 هزار، 12 هزار، 18 هزار، 24 هزار و 30 هزار در بازار بانه موجود می باشد.

سری ماکس کولر گازی سامسونگ دارای فیلتر FullHD جهت جلوگیری از انتسار ذرات آلرژی زا و گرد و غبار ، سیستم شستشوی اتوماتیک اواپراتور(پانل داخلی) ، روکش محافظ فین ها ، سیستم GOOD  SLEEPll و سیستم تولید سرمایش سریع Turbo Cooling می باشد. کمپرسور کولر گازی ساموسنگ مکس توانایی کارکرد تا دمای 54 درجه سانتی گراد را دارد.

2- سری GOOD

 این سری از کولر گازی سامسونگ که به کولر گازی مثلثی شکل معروف است که اکثرا شرکت سامسونگ از این نمونه کولر گازی را می سازد و اکثرا با این نام به این کولر گازی نگاه می کنند جزء جدیدترین کولر گازی های سامسونگ است این کولر گازی به دلیل شکل سه وجهی خود قادر است باد را تا 15 متر پرتاب کند چون دهانه ی بزرگتری را دارا می باشد و نسبت به مدل های قدیمی از پرتاب باد بالاتری بر خوردا هست.سامسونگ در این مدل کولر گازی با استفاده از تکنولوژی Singel User Modee   توانسته به صرفه جویی بسیار بالایی در مصرف انرژی دست یابد. به منظور سهولت در تمیز کردن فیلتر ها در این سری از کولر گازی از سیستم Easy Filter  استفاده شده است که مصرف کننده به راحتی می تواند فیلتر تصفیه دستگاه را به منظور تمیز کردن باز نماید.یکی دیگر از امکانات کاربردی سری GOOD کولر گازی سامسونگ  محافظت کمپرسور و برد الکتریکی دستگاه از طریق سیستم +Triple Protector  می باشد. مانند سری مکس در این سری نیز سیستم سرمایش سریع و کیفیت خواب نیز در نظر گرفته شده است. سیستم پیشرفته Auto Rstart  24 ساعت نیز برای کولر گازی سامسونگ سری سه وجهی در نظر گرفته شده است. کمپرسور کولر گازی سامسونگ  توانایی کارکرد تا دمای 54 درجه سانتی گراد را دارد

2- سری BETTER

این نوع مدل شاید از لحاضی با مدل GOOD فرق چندانی نداشته باشد ولی اگر بیایم و به صورت تخصصی به این دو مدل نگاه کنیم می بینیم که از لحاظ ظاهری هم در قاب پنل و هم در نمایشگر مخفی این کولر گازی سامسونگ فرق های دارند به طوری که پنل این کولر گازی و قاب آن بهه صورت کریستالی طراحی شده و صفحه نمایشگر آن به صورت مخفی می باشد و تنها با در دست گرفتن کنترل این صفحه نمایشگر به نمایش در می آید. فرق دیگر این کولر گازی با نمونه ی بالایی فیلتر آن است که این فیلتر قادر است هوای نامطبوع که ناشی از بوی سیگار و باکتری ها اتاق را تا 90 درصد کاهش دهد و هوای تمیزی را به داخل اتاق برساند 

3- سری GOOD1

کولر گازی سامسونگ مدل GOOD1 را می توان گفت که یکی از بهترین و کامل ترین مدل کولر گازی سامسونگ است که در بازار عرضه شده است، شما با این کولر گازی می توانید تمامی امکانات کولر گازی را در اختیار داشته باشید که یک نمونه کامل تر از کولر گازی GOOD می باشد کولر گازی سامسونگ مدل GOOD1 به دلیل وجود کمپرسور اینورتر می تواند مصرف برق را تا 60 درصد کاهش یابد پس دیگر نگران قبض های اضافه ی برق نباشید.

کولر گازی گری

کولر گازی گری 

کولر گازی گری یکی از بهترین و قدیمی ترین کولر گازی های بازار چین می باشد که جدیدا انقلابی در سیستم های سرمایشی و گرمایشی به وجود اورده است، این کولرگازی در پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی و آزمایشی مورد تست قرار گرفته که در بد ترین شرایط آب و هوایی نا معتدل هم این کولر گازی گری بهترین عملکرد را در اختیار ما قرار دهد به همین دلیل این کولر گازی امروزه با برند های معروف در حال رقابت است و جدیدا یکی از شاخص ترین مدل کولر گازی ها است
کولر گازی گری مدل iCOOL دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی بالایی می باشد که برای کسایی که می خواهند این کولر گازی را خریداری نمایند هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کم مصرفی یک کولر گازی منحصر به فرد است که مصرف برق کولر گازی گری با گرید Aمی باشد و از موتور و کمپرسور روتاری بهره می برد،
کولر گازی گری دارای انواع کولر گازی همچون کولر گازی دیواری، کولر گازی پنجره ای،کولر گازی پرتابل،کولر گازی ایستاده،داکت و کولر گازی کاستی می باشد که در مقالات در مورد گولر گازی گری بیشتر به انواع آن ها می پردازیم.
کولر گازی گری در تمامی توان ها کولر گازی 9000، کولر گازی 12000،کولر گازی 18000،کولر گازی 24000،کولر گازی 30000 و کولر گازی 36000 هزار در بازار بانه و فروشگاه اینترنتی تک فروش موجود است که شما تنها با یک تماس می توانید کولر گازی خود را خریداری کنید

ویژگی های کولر گازی گری

صرفه جویی در مصرف انرژی

سطح صدای پایین

قدرت پرتاب باد فوق العاده زیاد

طراحی منحصر بفرد و زیبا

در مدل های مختلف پنجره ای ، دیواری و ایستاده

کمپرسور و قطعات ساخت چین

مدل های اینورتر کم مصرف با گرید انرژی A

5 سال گارانتی کمرسور

کولر گازی هیتاچی

کولر گازی هیتاچی 

کولر گازی هیتاچی در دو مدل تروپیکال و معتدل ساخته شده است که مدل معتدل کولر گازی هیتاچی با کمپرسور دور ثابت و با گاز R22 تعبیه شده است که فقط دارای سرمایش می باشد و مدل تروپیکال که دارای دور متغیر با گاز R410a که دارای سیستم سرمایش و گرمایش می باشد و در ظرفیت های 9 هزار تا 36 هزار در بازار بانه عرضه می گردد.

این کولر گازی دارای استاندارد جهانی CE بوده که از فیلتر های تصفیه نانو تیتانیوم بهره می گیرد،کولر گازی هیتاچی وقتی که دمای اتاق به حد تعیین شده برسد به خاطر سیستم اینورتر لازم نیست کمپرسور کولر گازی خاموش شود چون این کولر گازی به طور خودکار خاموش و روشن می شود که این عمل سبب می شود تا برق کمتری را مصرف کند که با این کار نگران قبض های برق خود نباشید، علاوه بر این کولر گازی هیتاچی دارای قطعات ضد حرق در سیستم برق DC می باشد.این کولر گازی دارای امکانات فراوانی همچون تایمر حالت خواب و دریچه تنظیم هوا به صورت افقی و عمودی است.

کولر گازی هیتاچی ساخت کشور ژاپن و در مالزی مونتاژ می شود.

کولر گازی وایت وستینگ...

کولر گازی وایت وستینگ هاوس

همگرا شدن استاندارد بالای آسایش و دوام موجب راندمان کاری بالا، صدای بسیار کم و کاربری آسان سیستم های تهویه مطبوع کولر گازی وایت وستینگ هاوس شد.
سیستم های تهویه مطبوع وایت وستینگ هاوس با بهره گیری ازتکنولوژی جدید نسل نوین تهویه مطبوع را ابداع نمود.دو دریچه جریان هوادر کولر وایت وستینگ هاوس،هوا را در جهات افقی 6 جهت و عمودی 5جهت هدایت می کند.
کلیه حالات مختلف چرخش و نوسان هوا به سادگی و با کمک دستگاه کنترل از راه دور می توانند انتخاب شوند. کولر گازی وایت وستینگ هاوس یک خنک کننده مطبوع در فصول گرم سال می باشد که فیلتر تصفیه هوای آن قادر است ذرات ریز گرد وغبار و حتی دود سیگار را که با چشم مسلح قابل رویت نمی باشند را از هوا گرفته و یک خنکی دلپذیر را به شما عرضه کند.
زیبایی و ظرافت در طراحی، دارای ریموت کنترل ،هوشمند در عملکرد ، رطوبت گیری عالی،تهویه هوا،تصفیه هوا, کولرهای دوتکه وایت وستینگ هاوس با ویژگی هایی چون صدای کم، مصرف انرژی پایین، اشغال فضای کمتر و قابلیت کنترل از راه دور ساده و کارامد از کولرهای دیگر متمایز است کولر گازی وایت وستینگ هاوس برند معتبر لوازم خانگی دنیا در زمینه طراحی ، نو آوری و مشاوره در صنعت سیستمهای سرمایشی و همکاری با بسیاری از شرکت های صنعت سرماشی دنیا همیشه در پی ساخت محصولات با کیفیت و نو آور در این زمینه با ساخت اولین کمپرسور 2 محور و اولین اسپلیت اینورتر در رشته کولر گازی های دو تکه زمینه رقابت حرفه ای با دیگر برند های معتبر را ایجاد کرده است.کمپرسورهای وایت وستینگ هاوس با ارقام استارت و فشار خروجی متفاوت در درجه حرارتهای مختلف راهی برای کم کردن بار اضافی در کمپرسور و بهینه کردن مصرف ایجاد کرده است.سیستمهای متنوع اینورتری در این برند که پیشرو در این زمینه در صنعت سرمایشی است ، مصرفی مناسبتر از قبل را برای کاهش نسبی هزینه نسبت به مدلهای قدیمی پیش روی مصرف کننده گذاشته است.

نشان انرژی استار در سال ۱۹۹۲ درآژانس محافظتی محیط زیست آمریکا به منظور تلاش در جهت کاهش انرژی مصرفی در تولیدات کارخانه‌ای و کم کردن عوامل به وجود آمورنده پدیده گلخانه ای، ابداع شد. این برنامه شامل تدابیری اجباری برای کاهش گازهای گلخانه‌ای به منظور کاهش بیماری‌های ایجاد شده توسط گازهای سمی مانند دی اکسید کربن و همچنین تخریب رو به فزونی لایه اوزون بود. این مارک اجباری برای اطمینان حاصل کردن از تضمین کاهش مصرف مداوم انرژِی در محصولات تولیدی کارخانه جات است. در سال ۱۹۹۵ این گواهی شامل سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی نیز شد و آنها نیز موظف شدند که زیر استانداردهای این گواهی کار کنند.ابعاد بزرگتر کندانسور و افزایش حجم رادیاتور برای افزایش تبادل حرارت و خنک شدن سریعتر دستگاه ، فن موتور کندانسور با 3 دور متغیر نسبت به درجه حرارت بیرون ، از محدود برندهای استفاده کننده از سیستم دفراست یا ضد برفک کولر گازی برای افزایش راندمان کولر گازی از جمله محاسن این برند می باشد.

فیلترهای پلاستیکی ، کربن و هپا برای تمیز شدنهوا و جلوگیری نشست گرد و خاک روی اواپراتور و همچنین اواپراتور گلد جهت جلوگیری از رسوب و خوردگی زمینه ایجاد خروجی هوایی با کیفیت تر را ایجاد کرده است. تنظیم جریان فشار هوای 3 حالته و 4 جهتهء برقی توسط کنترل ،استفاده ای ساده تر و مفیدتر را در بر دارد.

استفاده از قالب های یک تکه با 50% باز و بسته شدن سریعتر اواپراتور،لوله حلزونی و سیم کشی فرمان 3 رشته ، نصب را برای نصاب و اجرای بهتر راحت تر کرده است.

قالب کندانسور جدید و متفاوت لرزش و صدای کمتری نسبت به مدلهای مشابه دارد و پنل با dB پایین آسایش بهتری را برای استفاده کننده مهیا می کند.

کولر گازی وایت وستینگ هاوس ساخت امریکا، در ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 10 تا 15 متر مربع، 12000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 15 تا 25 متر مربع، 18000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 25 تا 50 متر مربع، 24000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 50 تا 70 متر مربع، 30000 BTU مناسب برای فضاهای بین 70 تا 100 متر مربع، 36000 BTU مناسب برای فضاهای بین 100 تا 130 متر مربع به بازار عرضه می شود. در پنل دیواری داخلی، فیلتر ضد باکتری وایت وستینگ هاوس به طور موثری از انتشار آلاینده معلق در هوا جلوگیری میکند و باعث کاهش چشمگیر علائم بروز حساسیت و آسم در افراد مبتلا به این عارضه می شود.

کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی پاناسونیک ساخت کارخانجات صنایع تهویه مطبوع پاناسونیک در مالزی، در ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 15 تا 22 متر مربع(ارتفاع سقف 2.7 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 20 تا 30 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 30 تا 45 متر مربع(ارتفاع سقف 2.7 متر) و 24000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 40 تا 60 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر) جهت سرمایش و گرمایش در مناطق با آب و هوای معتدل به بازار عرضه می شود. در پنل دیواری داخلی، فیلتر ضد باکتری پاناسونیک به طور موثری از انتشار ذرات آلاینده و بیماری زای معلق در هوا جلوگیری کرده و باعث کاهش چشمگیر علائم بروز حساسیت و آسم در افراد مبتلا به این عارضه می شود و شما مشتریان گرامی می توایند جهت خرید کولر گازی پاناسونیک بانه با کارشناسان فروشگاه آنلاین تک فروش تماس گرفته و کولر گازی خود را با قیمتی مناسب در بانه سفارش دهید.

اسپلیت و کولر گازی پاناسونیک سری UE و RE همراه با 5 سال گارانتی کمپرسور و 12 ماه گارانتی سایر قطعات همراه با 10 سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان محصول (طبق شرایط نصب استاندارد) ارائه می شود.
مدل CS-YA۲۴MKD جز کولر گازی های تولید شده این کمپانی می باشد و از نوع سرد دیواری است و از تمامی ظرفیت ها بهره می برد. این دستگاه قادر است هوا را به صورت افقی و عمودی پخش نماید. از آن جا که کمپرسور نقش بسیاری در بالا بردن عملکرد سیستم دارد در کولر گازی وای ای از کمپرسور روتاری استفاده شده است. این کمپرسور علاوه بر این که عملکرد عالی را ارائه می دهد موجب پایین آوردن مصرف انرژی و صدای سیستم می شود و محیطی آرام را برای شما به ارمغان می اورد.

کولر گازی بوش

کولر گازی بوش

طراحی منحصر به فرد و کارایی بالای کولرهای گازی و اسپلیت های بوش و همچنین تبلیغات وسیع، باعث شده تا مصرف کنندگان در سراسر جهان، استقبال گسترده ای از محصولات این شرکت داشته باشند.
امروزه در ایران، کولر گازی اینورتر بوش، به عنوان یکی از قدرتمندترین و پرفروش ترین برندهای کولر گازی و اسپلیت شناخته می شود؛ دوام طولانی قطعات
فنی و طول عمر بالای کمپرسور این محصول ، باعث شده این کولر قیمت بالاتری نسبت دیگر محصولات مشابه داشته باشد.اسپلیت و کولر گازی دیواری بوش در دو مدل بایو فیلتر و سیلور و قابلیت سرمایش و گرمایش در ظرفیت های متفاوت 9000 الی 36000 به بازار عرضه می شوند.اسپیلیت های سرد و گرم بوش، با ترکیبی از نوآوری در سطح جهانی ، طراحی منحصر به فرد و عملکرد فوق العاده بی صدا، کیفیتی بی همتا و نهایت بهره وری از انرژی را برای خانه شما به ارمغان خواهد آورد. سیستم کنترل از راه دور این دستگاه با کاربرد فوق العاده آسان و برخورداری از گزینه های متنوع تنظیماتی همچون سیستم ''Auto –Start " شما را قادر می سازد تا محیط خانه خود را همواره در دمایی مطلوب و مطبوع نگه دارید.کولرگازی بوش 30000 اینورتر از سری کولر گازی های DC Inverter است که دارای کمپروسور بسیار قدرتمند با قابلیت تحمل در درجه حرارت بسیار بالا (65+) است .

این کولرگازی برای مناطق گرمسیری ، حاره ای و معتدل مورد استفاده قرار می گیرد . این کولرگازی با پرتاب هوا در چهار جهت و مکش سه طرفه جریان هوای گرم جهت سرمایش سریعتر و کارایی بهتر ، محیط منزل یا محل کار شما را بسیار سریع به دمای معتدل می رساند . در سری کولرگازی های DC Inverter تا 65% کاهش مصرف انرژی خواهید داشت .طراحی هوشمندانه و نوآورانه این سیستمها و قرارگیری در کابین محافظ ضد گرد و غبار، نه تنها تمیز کردن و نگهداری از این دستگاهها را آسان می سازد بلکه تداوم عمر مفید و ماندگاری عملکرد بهینه آنها را نیز ضمانت می نماید. سیستم فیلتر بیولوژیکی تعبیه شده در اسپیلیت های بوش، با تصفیه خودکار تمامی ذرات گرد وغبار حساسیت زا، آلاینده ها و باکتری های مضر معلق در هوا، تنفس در محیطی سالم، مطبوع و عاری از حساسیت را برای شما و سایر اعضای خانواده ممکن می سازد.رادیات کولر گازی بوش از نوع طلایی و دارای دو رادیات می باشد که باعث جلوگیری از ترک خوردگی رادیاتور رادیات و ترک خوردن آن می باشدعلاوه بر این کولر گازی بوش در دمای خیلی کم در سریع ترین زمان دمای اتاق را به اندازه دلخواه می رساند که یکی از مزیت های کولر گازی بوش می باشد و باید در خرید کولر گازی بوش به این نکته توجه زیادی داشته باشید. همچنین سیستم مولد یون منفی تعبیه شده در این دستگاه ها با تولید و پخش یون های منفی انرژی بخش در هوا، لطافت، تازگی و نشاط آبشار ها وکوهستان ها را از آن خانه شما خواهد کرد.

شرکت بوش در تولید کولرهای گازی و اسپلیت های خود از انواع کمپرسورهای روتاری، کمپرسور اسکرال با سیستم AC و یا DC دارای کیت اینورتر استفاده می کند،چون برند بوش خود سازنده کمپرسور کولر گازی نمی باشد بر همین اساس کمپرسور اکثر کولرهای گازی و اسپلیت های بوش از برند تکامسه وایت وستینگهاوس و جی ام سی سی متعلق به توشیبا ویا هایلی مربوط به شرکت هیتاچی می باشند.
کمپرسور روتاری، رایج ترین نوع کمپرسور در کولرهای گازی می باشد، همچنین کمپرسورهای اسکرال که در کولرهای گازی ایستاده با ظرفیت بالا استفادهمی شود و نهایتا کولرهای گازی و اسپلیت هایی که کمپرسور آنها دارای کیت اینورتر می باشد مصرف برق و انرژی کمتری دارند و به عنوان کولر اسپلیتهای کم مصرف شناخته می شوند.
همچنین گاز مبرّد استفاده شده در کولرهای گازی بوش معمولا از دو نوع R22 و R410 می باشد.جهت خرید کولر گازی بوش با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و با توجه به نذرات کارشناسان کولر گازی مورد نظر خود را سفارش دهید.

کولر گازی بوش ساخت کارخانجات صنایع تهویه مطبوع بوش ، در ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 15 تا 22 متر مربع(ارتفاع سقف 2.7 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 20 تا 30 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 30 تا 45 متر مربع(ارتفاع سقف 2.7 متر) و 24000 BTU مناسب برای فضاهایی بین 40 تا 60 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر) جهت سرمایش و گرمایش در مناطق با آب و هوای معتدل به بازار عرضه می شود.

کولر گازی جنرال

کولرگازی جنرال

کولر گازی 12 هزار اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS12LFCA اینورتر کولر گازی 12 هزار اجنرال کم مصرف با گرید A+++ یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد. این کولر گازی 12000 اجنرال دارای فیلتر تصفیه هوا،تایمر خواب،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... می باشد در هنگام خرید کولر گازی 12000 اجنرال به این نکات توجه فرمایید و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان...

1,350,000 تومان 1,620,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 18000 اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS12LFCA کولر گازی 18000 اجنرال مدل ASGS18LFCA یکی از کم مصرف ترین کولر گازی های موجود در بانه با گرید A+++ می باشد که دارای برد دی سی اینورتر و گاز مبرد R410a در این کولر گازی جدید اجنرال به کار رفته است و شما می توانید جهت خرید کولر گازی 18000 اجنرال کم مصرف با فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و با قیمتی...

2,090,000 تومان 2,280,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS24LFCA کولر گازی 24000 اجنرال  کم مصرف A+++ مدل ASGS24LFCA یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد. این کولر گازی 24000 اجنرال دارای فیلتر تصفیه هوا،تایمر خواب،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... می باشد در هنگام خرید کولر گازی 24000 اجنرال به این نکات توجه فرمایید و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان...

3,030,000 تومان 3,250,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 12000 ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++ قیمت کولر گازی 12000 ال جی کم مصرف A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی ال جی بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ال جی که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی می باشد را سفارش دهید.

1,300,000 تومان 1,480,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 اجنرال اینورتر و کم مصرف مدل ASGS30LFCA با گرید A+++ قیمت کولر گازی 30000 اجنرال کم مصرف مدل ASGS30LFCA در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی اجنرال بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی اجنرال که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی 2018 می باشد را سفارش دهید.

3,260,000 تومان 3,580,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 اجنرال اینورتر و کم مصرف مدل ASGS36LFCA با گرید A+++ قیمت کولر گازی 36000 اجنرال کم مصرف مدل ASGS36LFCA با گرید A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی اجنرال بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی اجنرال که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی 2018 می باشد را سفارش دهید.

3,550,000 تومان 3,850,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++کولر گازی ال جی 30000 با گرید A+++ یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد.کولر گازی 30000 ال جی،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید کولر گازی 30000 ال جی به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت کولر گازی 30000 ال جی به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با...

3,370,000 تومان 3,670,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 ال جی اینورتر و کم مصرف A+++قیمت کولر گازی 24000 ال جی کم مصرف A+++ در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی ال جی بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ال جی که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی می باشد را سفارش دهید.

2,970,000 تومان 3,190,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 18000 ال جی اینورتر و کم مصرف A+++ کولر گازی 18000 ال جی دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 ال جی می باشد که قیمت کولر گازی 18000 ال جی بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 18000 ال جی کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,240,000 تومان 2,540,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی بوش 12000 اینورتر و کم مصرف A+++ مدل B1ZMA/I24602کولر گازی بوش 12000 دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 12000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 12000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

1,340,000 تومان 1,540,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 30000 بوش اینورتر و کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش 30000 با برد دی سی اینورتر و گاز r410 را با قیمتی ارزان می توانید از فروشگاه اینترنتی تک فروش بانه خریداری کنید.کولر گازی 30000 بوش اینورتر مدل B1ZMA/I24602 جدیدترین کولر گازی 2018 بوش می باشد.و شما می توانید جهت خرید کولر گازی بوش در بانه  با ما تماس بگیرید.

3,240,000 تومان 3,460,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۱۸۰۰۰ بوش اینورتر کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 18000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 18000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,040,000 تومان 2,240,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 بوش اینورتر و کم مصرف a+++ مدل B1ZMA/I24602 کولر گازی بوش 24000 دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 24000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی 24000 بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

2,900,000 تومان 3,150,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 بوش اینورتر کم مصرف مدل B1ZMA/I36602 کولر گازی 36000 بوش دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 بوش می باشد که قیمت کولر گازی 36000 بوش بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی بوش کم مصرف می توانید با کارشناسان تک فروش تماس بگیرید.

3,420,000 تومان 3,680,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال سرد کم اینورتر مدل ASGA۳۰AHT کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهت خرید کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال را خریداری نمایید.

2,900,000 تومان 3,150,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 36000 اجنرال سرد مدل ASGA36AHT با گرید B کولر گازی اجنرال 36000 سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی 36000 اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهت خرید کولر گازی اجنرال 36000 با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی 36000 اجنرال را خریداری نمایید.

3,160,000 تومان 3,480,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی 24000 گری اینورتر کم مصرف A++ بانه قیمت کولر گازی 24000 گری در فروشگاه اینترنتی تک فروش کاملا به روز بوده و شما مشتریان می توانید جهت خرید کولر گازی گری 24000 اینورتر در بانه با کارشناسان فروش تک فروش تماس گرفته و کولر گازی گری را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

2,170,000 تومان 2,350,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۱۸۰۰۰ جنرال سرد مدل ASGA۱۸AHT با گرید B کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ سرد خالی در رده ی مصرف انرژی B قرار دارد،قیمت کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال سرد ارزان بوده و شما میتوانید جهتخرید کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ با کارشناسان تک فروش تماس گرفته و کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال را خریداری نمایید.

1,850,000 تومان 2,050,000 تومان
مشاهده سریع

کولر گازی ۳۶۰۰۰ ال جی کم مصرف و اینورتر a+++ کولر گازی 36000 ال جی دارای برد اینورتر و گاز R410a جدیترین کولر گازی 2018 ال جی می باشد. این کولر گازی ال جی دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی خوب می باشد که در ادامه شرح داده ایم. که قیمت کولر گازی 36000 ال جی بانه کاملا ارزان می باشد و شما مشتریان جهت خرید کولر گازی ال جی کم مصرف می توانید با کارشناسان تک...

3,540,000 تومان 3,760,000 تومان
مشاهده سریع

جدیدترین کولر گازی 2018 دی سی اینورتر ۲۴۰۰۰ اجنرال مدل asgs۲۴lfca کولر گازی 24000 اجنرال مدل asgs۲۴lfca با برد دی سی اینورتر یکی از جدیدترین کولر گازی های موجد در بازار بانه با مصرف انرژی a+++ با قیمتی مناسب عرضه می گردد. کولر گازی 2018 اجنرال در فروشگاه اینترنتی تک فروش با قیمتی ارزان و 5 سال گارانتی و نصب رایگان به فروش می رسد.

3,180,000 تومان 3,320,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 20 از 20 مورد

بالا